Şimdi Ara

Gaia da 70Lvl Wizard/500+25 silk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _GiG@ByTe_ -- 24 Aralık 2008; 18:53:29 >

• Up Kaçmaz bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: _GiG@ByTe_

Up Kaçmaz bu
    hayırlı satıslar gaiada 62 lw wizz ustune 75 ytl verebılırm bu kdar param var :D
  • quote:

Up Kaçmaz bu
    Up
  • quote:

Up

Alıntıları Göster
    up
  • quote:

Orijinalden alıntı: kesimler35

hayırlı satıslar gaiada 62 lw wizz ustune 75 ytl verebılırm bu kdar param var :D

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: kesimler35

düşünebilirim
  • quote:

quote:

düşünebilirim

Alıntıları Göster
    kabul edersen forumdan aracı buluruz yada extraloon sitesıne 20 ytl bn verırım satısı yapaıarz iyi forumlar
  • quote:

quote:

düşünebilirim

Alıntıları Göster
    ve yada olympusda 87 lw nuker yc.kesimler@hotmail.com ekle daha rahat konusalım
  • quote:

ve yada olympusda 87 lw nuker yc.kesimler@hotmail.com ekle daha rahat konusalım

Alıntıları Göster
    uop
  • quote:

uop

Alıntıları Göster
    up
  • quote:

up

Alıntıları Göster
    59 LwL Wizard + YTL Bi Fiyat Söyle Bakalım Sırf Oraya Piton Kafadar İcin Gececegim

Fiyatını Özel Mesajla Yolla Genel Olarak Forumda Olamıyorum Önce Olan Konulara Bakıyorum

Benden de Up Olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: DostDeli

59 LwL Wizard + YTL Bi Fiyat Söyle Bakalım Sırf Oraya Piton Kafadar İcin Gececegim

Fiyatını Özel Mesajla Yolla Genel Olarak Forumda Olamıyorum Önce Olan Konulara Bakıyorum

Benden de Up Olsun

Alıntıları Göster
    up
  • quote:

up

Alıntıları Göster
    dusundun mu bnım teklıfımı
  • quote:

up

Alıntıları Göster
    62 lw wizz + 75 ytl +20 ytl de aracıya verıçem çar bana 62 lw +95 ytl ye gelıçek kafana yattıysa msn yc.kesimler@hotmail.com
  • quote:

62 lw wizz + 75 ytl +20 ytl de aracıya verıçem çar bana 62 lw +95 ytl ye gelıçek kafana yattıysa msn yc.kesimler@hotmail.com

Alıntıları Göster
    up ekledim
  • quote:

up ekledim

Alıntıları Göster
    Ben charı almak istedim fakat arkadaşın tavırları ve yalanları benim vazgeçmeme sebep oldu. Para göndermeden önce tc kimlik no istedim verdiği numarada 2006 yılına kayıtlı bir bebek çıkıyor. Bebek kim diye sorunca önce benim o doğum tarihim yanlış yazılmış aslında 1986 doğumluyum dedi. Daha sonrada hayır kardeşimin tc kimlik nosu demeye başladı. Parayı direk kendi adına istemiyor gold satan bi sitenin hesabına yatırmamı istiyor. Yani kim olduğu belli olmuyor arkadaşın. Almak isteyenleri uyarmak istedim. Msn kayıtları mevcuttur arzu eden olursa buraya koyabilirim. İyi akşamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orkhon -- 19 Aralık 2008; 20:10:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Orkhon

Ben charı almak istedim fakat arkadaşın tavırları ve yalanları benim vazgeçmeme sebep oldu. Para göndermeden önce tc kimlik no istedim verdiği numarada 2006 yılına kayıtlı bir bebek çıkıyor. Bebek kim diye sorunca önce benim o doğum tarihim yanlış yazılmış aslında 1986 doğumluyum dedi. Daha sonrada hayır kardeşimin tc kimlik nosu demeye başladı. Parayı direk kendi adına istemiyor gold satan bi sitenin hesabına yatırmamı istiyor. Yani kim olduğu belli olmuyor arkadaşın. Almak isteyenleri uyarmak istedim. Msn kayıtları mevcuttur arzu eden olursa buraya koyabilirim. İyi akşamlar.

Alıntıları Göster
    Kendi Kimligimi ortaya cikartmak zorunda deilim değilmi Kardeşimin kimligi de benim sayilir ordan benide bulabilirsiniz die düşünüyorum

• quote:

Kendi Kimligimi ortaya cikartmak zorunda deilim değilmi Kardeşimin kimligi de benim sayilir ordan benide bulabilirsiniz die düşünüyorum

Alıntıları Göster
    evt arkdaslar yalancı ve sahtekarın tekıdır.çarında 500 silk de yok aylık botta sakın ama sakın bunun tuzagına dusmeyın tc kımlık no istedım 2006 yılında dogmus bırının nosunu verdı banlayın bunu
  • quote:

evt arkdaslar yalancı ve sahtekarın tekıdır.çarında 500 silk de yok aylık botta sakın ama sakın bunun tuzagına dusmeyın tc kımlık no istedım 2006 yılında dogmus bırının nosunu verdı banlayın bunu

Alıntıları Göster
    Gigabyte yalancı ve karaktersiz bir insandır. İlgili yönetici lütfen bu şahsı forumdan uzaklaştırsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orkhon

Gigabyte yalancı ve karaktersiz bir insandır. İlgili yönetici lütfen bu şahsı forumdan uzaklaştırsın

Alıntıları Göster
    Basin gidin olm cokda tın başka kapiya
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.