Şimdi Ara

Galatasaray Üniversitesi Sosyoloji

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
4.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar geçen sene 11.800 de kapatmış gs sosyoloji. Benim sıralamam ise 13.100 ne diyorsunuz gelir mi?

• İstanbul Pdr yazmak daha mantıklı. Gerçekten sosyoloji istiyorsanız onu bilemem. Gelmez gibi bu arada.
  • Pdr hiç istemiyorum. Hiç düşünmemde
  • quote:

Orijinalden alıntı: mfgk_

Pdr hiç istemiyorum. Hiç düşünmemde

Şehir,Bilgi gibi özel üniversitelere bakın hocam o zaman. Galatasaray zor gibi.

Bu arada sosyoloji okuduktan sonra ne yapmayı düşünüyorsunuz iş olarak? Kpss mi özel mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thesis Statement

quote:

Bu arada sosyoloji okuduktan sonra ne yapmayı düşünüyorsunuz iş olarak? Kpss mi özel mi?

Alıntıları Göster
    Hiç yoktan Galatasaray'ı bitirince İngilizce ve Fransızca öğrenmiş olarak mezun oluyorsun.Çevirmenlikle bile hayatını idame ettirirsin.Dil özürlü bu ülkede 2 dil bilmek çok önemli.Sosyolojininde alanı geniş umarım girersin.

• Çok dogrusun kardeşim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Repentless

quote:

Ben direkt akademik kariyer düşünüyorum. Ama bu akademik kariyer olayina is bulamayacagimdan yonelmedim. Universitede hoca olmak benim yapmak istediğim iş yani. Yoksa gs sosyolojiden mezun olan biri mevcut fransiz şirketlerinin ilgisinde oluyormus söylenene gore. Sosyoloji zaten yurtdisinda çok kıymetli bir bölüm. Ayrica asagida arkadasin dedigi gibi fransızca arti ingilizce. Benim sene basindan beri istedigim tek yerdi yani gs sosyoloji ama geri düştük

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Repentless

quote:

Ben direkt akademik kariyer düşünüyorum. Ama bu akademik kariyer olayina is bulamayacagimdan yonelmedim. Universitede hoca olmak benim yapmak istediğim iş yani. Yoksa gs sosyolojiden mezun olan biri mevcut fransiz şirketlerinin ilgisinde oluyormus söylenene gore. Sosyoloji zaten yurtdisinda çok kıymetli bir bölüm. Ayrica asagida arkadasin dedigi gibi fransızca arti ingilizce. Benim sene basindan beri istedigim tek yerdi yani gs sosyoloji ama geri düştük

Alıntıları Göster
    GSU sosyoloji mezunu tanidiklariniz var mi is imkanlari nasildir? Bir de gelecek acisindan daha saglam duran odtu iktisat tutarken galatasarayin istanbulda olmasi 2 dil bilme avantaji , sosyolojiye biraz da ilgim oldugunu dusunursek yazmak mantikli mi?

• Benim bir tanıdığım yok gs sosyoloji mezunu. Mutlaka is bulurlar ama. Ben düşünemiyorum bir Galatasaray mezununun işsiz olduğunu. Bokçuluk okusa bile fransızca arti ingilizce ile is bulur bence. Odtu iktisata gelince mis gibi bölüm o da vallahi. Aylin nazliaka ve tansu cillere benzeyen chpli vekil gibi iyi mezunlari var simdi kadinin ismi aklima gelmedi. Yani iyi bölüm orasi da.
  • quote:

Benim bir tanıdığım yok gs sosyoloji mezunu. Mutlaka is bulurlar ama. Ben düşünemiyorum bir Galatasaray mezununun işsiz olduğunu. Bokçuluk okusa bile fransızca arti ingilizce ile is bulur bence. Odtu iktisata gelince mis gibi bölüm o da vallahi. Aylin nazliaka ve tansu cillere benzeyen chpli vekil gibi iyi mezunlari var simdi kadinin ismi aklima gelmedi. Yani iyi bölüm orasi da.
    Galatasaray düşünen birine "mezun olduktan sonra kpss mi?" şeklinde soru sormak komik arkadaşlar bence gelebilir hocam ama zor tabii.
  • Geldimi? Veya şuan nerdesiniz
  • del ray kullanıcısına yanıt
    muhtemelen gırmıstır 13.600 le kapamıs
  • IMMORTALTRK kullanıcısına yanıt
    Bende tam yök atlastan yeni bakmıştım

Ygs de 119 binden çeken var

Sağlosın teşekkür ederim darısı benim başıma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi del ray -- 25 Nisan 2016; 19:21:43 >
    neden bu bolumu ıstıyorsun hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: IMMORTALTRK

neden bu bolumu ıstıyorsun hocam
    bu konudan daha ayrıntılı bir konu vardı linki kaydettiyse reverse flash atsın
  • IMMORTALTRK kullanıcısına yanıt
    Tek sosyoloji değil aslında Uluslararası İlişkiler,Siyaset bilimi,iktisat
    İstediğim genel bölümler farkettiyden hepsi birbirinin içine giriyor ve ortak dersleri olan bölümler
    Ygs önce Bilkent İktisat istiyordum ama şuan çok zor 100bin geldi
    Bende alternatiflere yöneldim odtü iktisat,uluslararası tobb Uluslararası Bilkent siyaset bilimi gs sosyoloji felan
    Bu sosyal bölümler ülkemizde değersiz çöp ama Avrupa'ya gittiğinde işler değişiyor ve ben bu konulara çok ilgiliyim çok zevkli ve ilgimi çekiyor

Ben bu bölümleri parlak görüyorum aslında çünkü kuzenim gs hukuk okurken sosyolojiye geçmek istiyordu hukuktan mezun oldu bu yıl hem bergen de hemde Londra'da bi üniversitede lisansüstü yapıyor yani anlayacağın kötü bölümler değil çıkınca fix işsiz olunduğunu sanmıyorum.
    Kendini geliştirmeye bağlı
    Ki ben türkiyede bir hukukçu olmak istemiyorum çünkü hukuk üstünlüğü olmayan bir ülkede hukuk okumak bana oldukça komik geliyor herkesin tabi kendi sebebleri var.

Gerçi bunları düşünmek içinde erken bi şu lys ye girelimde malum ygs de elimde pek matah bir sonuç yok olasılıklarla konuşuyorum

inşallah kazanırsınız hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: IMMORTALTRK

inşallah kazanırsınız hocam
    http://forum.donanimhaber.com/m_94264054/tm.htm

burada da tartışmışlar kıyaslamışlar ünileri bakın isterseniz :D
  • İnş herkesin gönlüne göre olsun @IMMORTALTRK

Teşekkür ederim @Reverse Flash
  • ee burayı düşünen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .NightScript. -- 8 Haziran 2016; 15:18:00 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.