Şimdi Ara

galaxy s2 wifi sorunu yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
5.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • dizüstü bilgisayarımda kurduğum ad hoc ağı görmesina rapmen telefon sürekli kimlik doğrulaması uyarısından sonra bağlantı kesildi uyarısı veriyor. Ağ şifresi olarak wpa2 aes (wep'i ve şifresiz ağı da denedim olmadı) kullanıyorum.Aynı sorun wifi ağ olan bazı cafelerde de oluyor.Sanırım telefon ip adresi alamıyor.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

• bilen yok mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuri_dayi

dizüstü bilgisayarımda kurduğum ad hoc ağı görmesina rapmen telefon sürekli kimlik doğrulaması uyarısından sonra bağlantı kesildi uyarısı veriyor. Ağ şifresi olarak wpa2 aes (wep'i ve şifresiz ağı da denedim olmadı) kullanıyorum.Aynı sorun wifi ağ olan bazı cafelerde de oluyor.Sanırım telefon ip adresi alamıyor.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

telefonun ağ ayarlarından static ip alıp almadığını kontrol et. el ile ip verilmişse ve modemlerin konfigürasyonuna uymuyorsa ip alamaz ve bağlanamazsın...
  • Öncelikle herkese Merhabalar

Arkadaşlarımda S2'yi görünceye kadar İphone 4 kullanıcısıydım biraz İphoneden sıkılmam birazda S2'nin ekranının bana cazip gelmesinden ötürü telefonumu S2 ile takas ettim ilk etapta herşey iyi gidiyordu taki evden wifi'ye bağlanmak istediğim güne kadar şifreyi girip bağlanmak istediğimde sürekli bağlantı kesildi uyarısı gelince durumu bir araştırayım dedim sıkıntının modem ayarları olduğunu öğrendim evdeki modemin ayarlarını yaptıktan sonra girebildiğimi gördüm ama bu olay benim canımı gerçekten sıktı düşünsenize herhangi bir mekana gidiyorum maillerimi okumak haberlere bakmak üzere wifiyi açıyorum ama sürekli bağlantı kesildi uyarısı geliyor bu durumda ben mekan sahibine gidip yahu şifrenizi aldım birde wifi ayarlarınızı da yapabilirmiyim demem mi gerekiyor gerçekten çok ilginç bir durum İphone 4'te böyle bir soruna hiç denk gelmedim şifresini bildiğim herhangi bir wifiye istediğim gibi bağlanabildim

Arkadaşlar bunun bir çözümü varmı yoksa yine İphone'yemi döneyim bilgilendirebilirmisiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: xscore

Öncelikle herkese Merhabalar

Arkadaşlarımda S2'yi görünceye kadar İphone 4 kullanıcısıydım biraz İphoneden sıkılmam birazda S2'nin ekranının bana cazip gelmesinden ötürü telefonumu S2 ile takas ettim ilk etapta herşey iyi gidiyordu taki evden wifi'ye bağlanmak istediğim güne kadar şifreyi girip bağlanmak istediğimde sürekli bağlantı kesildi uyarısı gelince durumu bir araştırayım dedim sıkıntının modem ayarları olduğunu öğrendim evdeki modemin ayarlarını yaptıktan sonra girebildiğimi gördüm ama bu olay benim canımı gerçekten sıktı düşünsenize herhangi bir mekana gidiyorum maillerimi okumak haberlere bakmak üzere wifiyi açıyorum ama sürekli bağlantı kesildi uyarısı geliyor bu durumda ben mekan sahibine gidip yahu şifrenizi aldım birde wifi ayarlarınızı da yapabilirmiyim demem mi gerekiyor gerçekten çok ilginç bir durum İphone 4'te böyle bir soruna hiç denk gelmedim şifresini bildiğim herhangi bir wifiye istediğim gibi bağlanabildim

Arkadaşlar bunun bir çözümü varmı yoksa yine İphone'yemi döneyim bilgilendirebilirmisiniz?

anakonu ya yazmışsın zaten orada sondan 5-10 sayfa geriye kadar bi yerde onu konuştular. onlara bak önce...

• Bendede aynı hata oluştu arkadaslar wi-fi şifresini değiştirince düzeliyormu
  • aynı muhabbet dün s3ümde geldi basıma evdeki diger modemini takıp denedim ayrı sifreyle benzer uyarı verdi sonra cıkarıp eski modemimi bagladım gene şifresini girdim düzeldi böle cözdüm mevzuyu
  • b518 in ustune cwm ile 5 i ve update 20 yi ardında ezetin kernelini yükledim wifide kimlik doğrulaa sorunu diyor hicbir yere baglanamiyorum yardim edin lutfen !
  • wi fi şifresini değiştirince düzeliyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.