Şimdi Ara

galaxy s3 konusurken ekran sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
2.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar merhaba telefon ile gorusme esnasinda ekran karariyor birisine rehberden numara verecek oluyorum ekran hala kapali kaliyor ne yapsamda isiklar yanmiyor. Bu sorun soylede problem oluyor gorusmeyi bitirdim diyelim teli kapatamiyorum ekran kapali cunki taki karsi taraf kapatana kadar. Bazilarida telini kapatmiyor ozaman bende bataryayi sokuyorumki tel kapansin. Sizce sorun nedir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: cayene

Arkadaslar merhaba telefon ile gorusme esnasinda ekran karariyor birisine rehberden numara verecek oluyorum ekran hala kapali kaliyor ne yapsamda isiklar yanmiyor. Bu sorun soylede problem oluyor gorusmeyi bitirdim diyelim teli kapatamiyorum ekran kapali cunki taki karsi taraf kapatana kadar. Bazilarida telini kapatmiyor ozaman bende bataryayi sokuyorumki tel kapansin. Sizce sorun nedir.

benim babamda da android telefon var
    Konuşma esnasında ekrana iki kere filan dokununca tuş kiliti açılıyor

• Ekranın açılması için kulağınızdan çekmeniz yeterli. Olmazsa güç tuşuna basmanız yeterli olacaktır.(kulağınızda değilken)

Eğer sorununuz devam ederse düzgün ve temiz bir rom kurun.

• Konuyu hortlatma gibi olacak 1 sene olmuş fakat aynı sorunu ben de yaşıyorum. tekrar konu açmak istemedim. çözüm bulabildiniz mi acaba?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.