Şimdi Ara

Galaxy S4 Turkcell Platinum Kampanyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Galaxy S4 almaya karar verdim yalnız bir türlü nerden ve nasıl alacağıma karar veremedim. Genpa vs. orjinal garantili alacağım orası kesin. Bir de bizim peder internetten alma illa işte görerek alcaz etcez falan diye tutturdu o nedenle internet üzerinden de alamıyorum. Bir de başıma Platinum kampanyası çıktı.

Galaxy s4 32gb 1990 tl yanında turkcell 1 yıllık sinema paketi (70 tl değerinde yazdığına göre standart paket) ve Samsung allcast share aparatı (180tl filan yaklaşık değeri s3 için link http://www.hepsiburada.com/liste/samsung-all-share-cast-kablosuz-hd-goruntu-aktarimi-galaxy-s3-i9300-note-101-note-2-ead-t10edegstd-/productDetails.aspx?productId=telhdmit10edegstd&categoryId=29010123

Kampanya fena değil gibi duruyor zira bunun dışında alabileceğim en ucuz s4 vatanda 1730 tl ama 16gb. Sizin fikirleriniz neler?

• Bir de şöyle bir şey takıldı aklıma. Şimdi bu allcast aparatı wifi ile çalışıyor o zaman ben turkcell tvye wifidan bağlanırsam onu tvye aktaramıcam demek sanırım bu. Çok kararsızım ya 32gb olanlar teknomarketlere gelseydi bi keşke.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.