Şimdi Ara

GameX Fuarı Ekim 2012 İstanbul

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar benimde şans eseri haberim oldu, gamex fuarı var istanbulda 4-7 ekim arası ve dh bunu haber yapmaya yeterli görmüyor mu?

• Önceden her sene giderdim.
  • bu tür organizasyonları buradan takip ettiğimi sanıyordum, hayal kırıklığına uğradım açıkçası.
  • İstanulda otursamda gitsem
  • İstanbul'da olsaydım giderdim ama değilim
  • Ben Gidecegim 6-7 EKİM gidecem 2 senedır gıdıyorum :)
  • teşekkürler haber için. yarın gitmeyi düşünüyorum
  • Ben bugün öylesine gittim, ufak bi yer ayrılmış, online oyun sevenler için oradaki turnuvalara katılabilirler ama şahsen genel oyun severler için çok güzel bir etkinlik değil.

Daha çok oyun tanıtımları olsaydı, daha iyi olurdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: B.S.S.

Ben bugün öylesine gittim, ufak bi yer ayrılmış, online oyun sevenler için oradaki turnuvalara katılabilirler ama şahsen genel oyun severler için çok güzel bir etkinlik değil.

Bilgilendirme için teşekkürler. Değmez yani..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Joey

quote:

Ben bugün öylesine gittim, ufak bi yer ayrılmış, online oyun sevenler için oradaki turnuvalara katılabilirler ama şahsen genel oyun severler için çok güzel bir etkinlik değil.

Şahsen ben beğenmedim. Bilmiyorum belki online oyun sevmediğimdendir. Onlara özel yapılmış sanki. Sadece 3-5 normal oyun vardı. Belki sen gittiğinde bayılacaksın zevkler renkler.

3-5 kız var işte kostüm giymişler, hepsi de havalı havalı geziyorlar. Ben öylesine gittim arkadaşla, bi de belki 2-3 foto çekerim diye gittim ama kızlar çektirmedi. Bende kızdım

• Pazar gunü ordayim. Lolun finalini izlicem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Joey

quote:

Şahsen ben beğenmedim. Bilmiyorum belki online oyun sevmediğimdendir. Onlara özel yapılmış sanki. Sadece 3-5 normal oyun vardı. Belki sen gittiğinde bayılacaksın zevkler renkler.

3-5 kız var işte kostüm giymişler, hepsi de havalı havalı geziyorlar. Ben öylesine gittim arkadaşla, bi de belki 2-3 foto çekerim diye gittim ama kızlar çektirmedi. Bende kızdım
    Zevkler aynıymış

FPS hariç online oyun izlemek bana hitap etmiyor.

• aynen o kadar buyuk degil ... ama online oyunlar da turnuva yapıyorlar . katılmayı dusunuyorum
  • bugün gittim çok uzun kuyruk vardı girişte. geri döndüm mecbur
  • quote:

Orijinalden alıntı: esadfb

bugün gittim çok uzun kuyruk vardı girişte. geri döndüm mecbur

o kadar da yoktu ya :) yarın bı daha gıtcem hatta
  • quote:

Orijinalden alıntı: CabalRider

quote:

Orijinalden alıntı: esadfb

bugün gittim çok uzun kuyruk vardı girişte. geri döndüm mecbur

o kadar da yoktu ya :) yarın bı daha gıtcem hatta

bilmiyom valla yanlış yere de gitmiş olabilirim ama hep gamex afişleri vardı. bende geçerken uğradım zaten

• Cumartesi günü guild wars 2 guildimizden arkadaşlarla gittik 1 saat bile dayanamadık içerisi anaokulu gibiydi geri taksime kaçtık zaten lol dışında bir numarası yoktu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.