Şimdi Ara

Garanti hakkinda yardim pls!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar telefonunda donma,orta tusa basinca fazla ses cikarma sorunlarindan dolayi garabtlye verdim (telefoncuya verdim oda ben abartirim biraz dedi 😈)acaba değişim olurmu?bide telefonun dışında 1 yerde eziklik vardi o da etkilermi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu arada telefonum 5s

• Sarj adaptörundede sorun vardı 😀

• 5s lerde orta tuşta fazla ses çıkma kronik bir sorun.
    Yazılımda kasma donma v.s. restore ile giderilebilir bir sorun.
    Şarj adaptörü yüzünden telefon değişmez, adaptörde sorun varsa adaptör değişir.

Bu verdiğiniz bilgilere göre değişim bayağı zor gözüküyor.
  • Telefoncu ben biraz daha ekliyip oyle gonderlcrm dedi bide orta tustan kut kut diyebses geliyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Nea7607

Telefoncu ben biraz daha ekliyip oyle gonderlcrm dedi bide orta tustan kut kut diyebses geliyor ?

Telefoncunun eklemesi hiç birşeyi ifade etmez sonuçta cihazınıs kusurlarından dolayı teste tabi tutulacak
    Test donucundan çıkacak sonuçlar önemli yoksa her gönderen yüzlerce şikayet belirtir herkesin cihazı değişim olur
    Sizce mantıklımı

• Acba degisim icin ne yapmaliyim bide ne zaman gelir?

• quote:

Orijinalden alıntı: Nea7607

Acba degisim icin ne yapmaliyim bide ne zaman gelir?

Deyişim için sizin yapabileceyiniz birşey yok siz zaten olan sıkıntıları belirtmişsiniz tamiri uygun görülmediyi taktirde zaten deyişim olacak cihazınız ama istanbulda bulunan resmi apple storelere randevu alıp giderseniz hem zaman açısından daha hızlı olur sonuç almak hemde genpa teleservis gibi firmaların bir çok kez kullanıcıların birçoğunun kullanımda hataları olmadığı halde ota b.oka bahane bularak kullınıc hatası diyerek reddettikleri ve yüksek meblalar istedikleri durumdan kurtulmuş olursunuz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.