Şimdi Ara

Garantili Arabam Maltepe Oto Ekspertiz Tecrübesi Olan Var mıdır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2.el bir aracı gözüme kestirdim ancak, İstanbul içinde iyi bir ekspertize ihtiyacım var. Zira, galeriden alacağım.
    Galeri risklerinin farkındayım lakin başka seçenek kalmadı ne yazık ki.

İnternette araştırma yaparken Garantili Arabam Ekspertizi gördüm. Bu firmanın Maltepe şubesi ile daha önce çalışan veya tecrübesi olan var mıdır?

Yorumlardan okuduğum kadarıyla Anadolu yakasında güvenilir olduğu söyleniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JohnNashhh -- 22 Ekim 2019; 14:7:49 >

• avrupa yakasin da kaliteli exper olarak yesil oto expertiz var anadolu yakasi hakkin da bilgim yok
  • ümraniye'de sanayi içinde oto pilot garage diye bi yer var airbag-kemer vs. çok detaylı kontrol yapan hocam, baba-oğul işletiyor oğlu mühendis.
  • maltepeye gidene kadar tarcanlar var hocam maltepeden yarım saat uzaklıkta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RitueL

maltepeye gidene kadar tarcanlar var hocam maltepeden yarım saat uzaklıkta.
    Maltepe ile Tarcanlar arası gidiş geliş yaklaşık 200KM olarak gördüm haritalarda. Galerinin bu teklife pek sıcak bakacağını düşünmedim açıkçası :) Maliyetini ödesem dahi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RitueL

maltepeye gidene kadar tarcanlar var hocam maltepeden yarım saat uzaklıkta.
    Maltepe'den yarım saatte anca Gebze'ye gidersin, trafik yoksa. Tarcanlar'a Gebze'den sonra 40 dakika daha lazım.

Otorapor şubeleri de iyidir.
  • Bende Ataşehir tarafındayım bende araç bakıyorum ve sağlam güvenilir eksper arayışındayım Maltepede işimi görür, yorumum kalsın belki bende faydalanırım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.