Şimdi Ara

Garmin kullanlara bir soru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Garmin nüvi kullananlara bir sorum var.
    Yeni garmin aldım ve yeni ögreniyorum menusunu falan. IGO8 i ezbere bilirim de bu işte yabancı geldi biraz.

bir adresin koordinatları ile girmek için yeri buldum ama bulunan yeri adres bilgisi ile sık kullanılanlar ekleyemıyorum. yani ekle deyince koordinatlar diye bir klasore ekliyor sık kullanınlar içinde. ben normal sokak ismi numarası ile normal eklemek istiyorum bu nasıl olacak.
    ayrıca koordinat girilen yerin bilgilerini nasıl görebiliyoruz bunda.

bir de sık kullanılanlarda farklı ekle deyince bir klasor yaratıp ekledi. sadece o eklenen klasoru silemıyor muyuz? sık kullanılani sil deyince hem o klasorle birlite hem de hesinden silindi gitti cunku.

umarım anlatabildim.
    cevap verenlere şimdiden teşekkurler.

• Garmin hangi model cihazınız?
  • nuvi 715

ek bir soru daha. daha once gpsturk un modelini kullanıyordum ordan yedeklediğim poi lerim var onları buna aktarma imkanım var mı?
    nette bir iki converter site buldum ama dosyayı yuklediğim zaman garmin için csv yaptı onda da poilere verdiğim isimler yok. sadece grubun genel adı ve koordinatlar var.
  • kimse bilmyor mu ?
  • Garmin POI Loader diye bir program vardı onunla yapılabiliyor sanıyorum ama 715 Model hiç inceleme imkanım olmadı. Nüvi 1410 Cihaza POI Loader ile özel POI'lerimi attım ancak ikonlar üzerinde oynama yapmadan.
  • o program ile bir denedım de. sanırım garmin poi lerini yedekleme ve alma işlemi yapıyor sadece.

cunku igo8 yedeklerini alırken sadece klasor adı ve koordinatları aldı. isimlendirmeleri almadıgı için pek bir işe yaramadı. zaten sık kullanılanlar ya da poi ler kısmında da onları bulamadım. ama harita ekranında geldiğin zman o noktaaya orda gorunuorlardı işin garibi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.