Şimdi Ara

Gata dusunenler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kardeşim okumadım ama gata da büyğdüm babam asker oranın lojmanındaydık. Biraz bilgi veriyim. Ankara'nın göbeğindesin hacı. Kızılay 15 ulus 10 dakika. Yerleşim olarak güzeldir. Gidersen görürsün vadisi var bitane ayrıca şelale kafe. Hemşirelikle yan yana olduğu için kız sıkıntısı da çekmezsin. Gata'mın gözbebeğidir GATF(gülhane Askeri Tıp Fakültesi) öğrencileri.

Tek eksi yanı asker olmak. Çok kişi gördüm son sene tazminat ödeyip(100,150 milyar sanırım) dışardan bitireni. Askeri doktor olursan maaşın beş bini geçmez ama dışarda önün açık olcak maaşın sana bağlı.

İyi karar ver bence

• Kardesim benim babam da asker o yonden sartlari biliyorum sikinti olmaz da egitimi kafamda soru isareti. Puanim hacettepeyi de tutuyor. Hangisini yazsam daha iyi?

• ismi bile korkutucu abi GATA
  • Bana kalırsa hacettepe yaz. Eğitimi iyidir ama bi hacettepe kalitesini yakalayacağımı sanmıyorum.

• Dedigin dogru da hacettepede hocalar cok kibirli cok itici diyorlar. Gatadaki hocalar hakkinda bilgin var mi?

• Asker olup ne yapacaksın yahu sivillik gibisi yok.
  • Gatada basortusuyle okuyabiliyormuyuz

• asker olmak zordur kardeşim babam da abimde asker ordan biliyorum.Bünyen kaldırır mı iyi düşün.avantajı cok ama ben yinede sivil tıplardan birine giderdim
  • Hacettepe tutarken gatayı hiç düşünmezdim ben. Tabi yine tercih sana kalmış ama hacettepe tıp fakültesi türkiyenin en iyi tıp fakültelerinden biridir.

• Neversurrender25 kullanıcısına yanıt
    Mesela okulu kazandik somra mulakat oluyormu bilgin var mi bu konuda ?

• gamze1995 G kullanıcısına yanıt
    mulakat oluyor bildiğim kadarıyla. bedeni yeterlilik vs.
    başka yok mu arkadaşlar?
    dostum mülakatlar nasıldı senin. bende kazandım gata yı mülakatlara girdim bugün internette açıklanacak dendi sitede yok.
    Hocam sakın hacettepeye gitmedim deme puanın Hacettepeye tutarken Gataya gitmek saçmalık

• Hakikaten ha.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • udmösg U kullanıcısına yanıt
    dostum ben de geçtim sporu falan. bekliyoruz biz de sonuçları. ama mülakattan eleme yapmazlar muhtemelen
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.