Şimdi Ara

gazi tıp mı koc %50 mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bugun yaptim tercihi: capa-ctf-marmara-ege-bau-gazi-koc-ist bilim-9 eylul-osm gazi-akdeniz diye. sizce gaziyle kocu degistirsem mi aklimi cok kurcaliyo koc icin allaha sukur sermayemiz var ama tabi diger soru isaretleri arka plana atti sirada.napayim sizce cok kararsizim siralama 3722

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 3700. olup okula para vermek garip...

• çok paranız varsa neden olmasın ama anlamı yok
  • maddi açıdan sorun olmayacaksa koç neden olmasın
  • Hocam ben hesapladım ayda 3500 en az gidiyor sadece okul + yurt + yemek. Doktor maaşları zaten o civarlarda bir düşünün derim
  • aynen yillik 30 milyar gidicek gibi deger mi

• zenginsen değer kardeş, birinde 10 20 kişi eğitim, birinde 300 kişi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Schlaf Schön

zenginsen değer kardeş, birinde 10 20 kişi eğitim, birinde 300 kişi.

Zengin adam niye tıp okusun ki
  • koç u araştırdıysan herhangi bi sorunu yoksa paraya kıyabiliyosan kesinlikle koç zaten de bunları tam öğrenmen lazım tabi..

quote:

Orijinalden alıntı: Wirm

quote:

niye okumasın? her şey para için değil. bu bir zevk öğrenmek ve yardımcı olabilcek konuma gelmek büyük bir zevk. sen sadece para için yapıcaksan az vaktin kaldı değiştir tercihleri 5-10 yıl sonra ay halim vay halim dersin

• quote:

quote:

Hocam bende öyle düşünüyorum Oku bi işletme, mühendis. Bu iş para için yapılır mı diyen romantikler hep var. Tabi para için yapıcam. Hastalara yardım 2.planda kalır herkes için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi housedaki topal doktor -- 17 Temmuz 2013; 23:21:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nazsensay

koç u araştırdıysan herhangi bi sorunu yoksa paraya kıyabiliyosan kesinlikle koç zaten de bunları tam öğrenmen lazım tabi..

quote:

quote:

niye okumasın? her şey para için değil. bu bir zevk öğrenmek ve yardımcı olabilcek konuma gelmek büyük bir zevk. sen sadece para için yapıcaksan az vaktin kaldı değiştir tercihleri 5-10 yıl sonra ay halim vay halim dersin

Yok ben de sadece parası için seçmiyorumAma zengin olsaydım muhtemelen bu kadar yoğun ve zorlu bir iş seçmezdim zaten. İşletme falan okuyup şirketimin başına geçerdim

Ha idealistsen çok mantıklı zengin insanın tıp okuması. Sadece Türkiyede değil Konuştuğum her doktor bana Türkiye doktorluk yapmak için en yanlış ülke dedi. Ayrıca drtus var ki ona hiç girmiyorum

• quote:

quote:

quote:

Hocam bende öyle düşünüyorum Oku bi işletme, mühendis. Bu iş para için yapılır mı diyen romantikler hep var. Tabi para için yapıcam. Hastalara yardım 2.planda kalır herkes için

allah senin gibi doktorların eline düşürmesin o zaman kimseyi.amin.

• quote:

quote:

quote:

Hocam yalnız parayı ön plana koyman çok yanlış olur. Sen işini iyi ve severek yaparsan para zaten sana gelir. Parayı amaç yaparsan mutsuz doktorlar çetesine katılma riskin çok yüksek aman diyim

• dediğim gibi araştırma doktoru olmayı düşünüyorum, sıknıtı yokç
  • bugun karar verdim siralamayi sabit tutucam vatana millete hayirli olsun siz baya tartismaya girmissiniz burda ama
    capa-ctf-marmara-ege-bau-gazi-koc... diye gidiyo herkes icin hayirlisi cok tesekkurler fikir beyan edenlere

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.