Şimdi Ara

Geç başlayıp erken bitirmek bugüne kısmetmiş.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2009'un Kasım'ında başlayıp büyük zevkle ve hergün öğrenme isteğiyle oynadığım şu oyuna bugün nokta koyuyorum.
    2 ay uğraşıp zar zor yaptıgım Hb8'imi, yaptığım bir salaklık sonucu kaybettim.Yanlış anlaşılmasın soyulmadım anvil 2 aylık emeği sağolsun 1 saniyede yakmayı bildi.

• dostum sana bırsey olmadı ya canını sıkma bende knıght onlıne ı cok sevıyorum ama yakma meselesı nden canın yandıysa world of warcraft oyna hem hile yok hem yakma olayı yok wowdan sıkılınca da başka bırsey oynarsın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertis

dostum sana bırsey olmadı ya canını sıkma bende knıght onlıne ı cok sevıyorum ama yakma meselesı nden canın yandıysa world of warcraft oyna hem hile yok hem yakma olayı yok wowdan sıkılınca da başka bırsey oynarsın :)
    Vaaay. Aramiza hos geldin :D Anvil zedeler :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gurcellonline

Vaaay. Aramiza hos geldin :D Anvil zedeler :D

• quote:

Orijinalden alıntı: HipmodeLs

Herkeze hayırlı akşamlar.
    2009'un Kasım'ında başlayıp büyük zevkle ve hergün öğrenme isteğiyle oynadığım şu oyuna bugün nokta koyuyorum.
    2 ay uğraşıp zar zor yaptıgım Hb8'imi, yaptığım bir salaklık sonucu kaybettim.Yanlış anlaşılmasın soyulmadım anvil 2 aylık emeği sağolsun 1 saniyede yakmayı bildi.

Oyunun zevkli zamanında oynamayadıgın için üzüldüm, bırakmanada sevindim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xreleave

quote:

Herkeze hayırlı akşamlar.

Oyunun zevkli zamanında oynamayadıgın için üzüldüm, bırakmanada sevindim
    HB+8'i 9'a mı attın?

• quote:

Orijinalden alıntı: scbcab

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Biranlik dalginlikdir olamazmi? Siz hic hata yapmazmisiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

Biranlik dalginlikdir olamazmi? Siz hic hata yapmazmisiniz?

Alıntıları Göster
    Bu işler böyle yeğen bir bakmışın anvil seni kral yapar bi bakmışın aha böyle yapar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: L[e]gi0n

Bu işler böyle yeğen bir bakmışın anvil seni kral yapar bi bakmışın aha böyle yapar.

Alıntıları Göster
    HB'yi +9'a yolladıysan bilmem nesin diyen arkadaş,o HB yanlışlıkla +9 olsaydı acaba tepkiniz ne olurdu?

@HipmodeLs
    Geçmiş olsun.Belki bir gün yeniden dönersin oyuna,o zaman anvilden intikamını alırsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R0ME -- 22 Mayıs 2010; 3:46:40 >

• oyunun en tehlikeli warlıgı Anvil boynu atlında kalsın... benide cok yaktı :-]]
  • quote:

Orijinalden alıntı: jeppe

oyunun en tehlikeli warlıgı Anvil boynu atlında kalsın... benide cok yaktı :-]]
    Anvil anvil söyle neden insanları yakarsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: JusT1Turk

Anvil anvil söyle neden insanları yakarsın

Alıntıları Göster
    Malesef Açgözlülüğün sonu böyle oluyor,Geçmiş Olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShaJuMaRu

Malesef Açgözlülüğün sonu böyle oluyor,Geçmiş Olsun

Alıntıları Göster
    Güzel yorumlar için teşekkür ederim.
    Hb8 i tabi ki bilerek 9 a atmadım çanta da hem hb 8 hem hb 7 vardı benim amacım 7 yi 8 e atmaktı.Dalgınlıkla 8 i 9 a atmışım.Yananın 8 olduğunu öğrenince dünya başıma yıkıldı zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aSeRR

Hb8 i tabi ki bilerek 9 a atmadım çanta da hem hb 8 hem hb 7 vardı benim amacım 7 yi 8 e atmaktı.Dalgınlıkla 8 i 9 a atmışım.Yananın 8 olduğunu öğrenince dünya başıma yıkıldı zaten.

Alıntıları Göster
    Oyunu bırakıyorsan İd pass ı pm den atabilirsin
  • quote:

geçmiş olsun yapacak birşey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arcatera

bide uzansın dimi
  • quote:

Çharı sattım kardeşim.Elimle çırpına çırpına kastığım charımı kusura bakma ama beleşe veremem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aSeRR

quote:

Çharı sattım kardeşim.Elimle çırpına çırpına kastığım charımı kusura bakma ama beleşe veremem.

Alıntıları Göster
    @HipmodeLs
    Iyi yapmisin. Domuzdan kil koparsan kardir. Bu oyuna harcadigin emegin karsiligini nakit olarak almak guzel bir duygu. Sahsen ben sattigim GB lerin parasi ile rahatlikla almis oldugum premiumlari cikartiyyorum. Ustune artan parayida Uyusturucu Sex ve Kumar da hacamayi dusunuyorum :D:D:D

• quote:

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

@HipmodeLs
    Iyi yapmisin. Domuzdan kil koparsan kardir. Bu oyuna harcadigin emegin karsiligini nakit olarak almak guzel bir duygu. Sahsen ben sattigim GB lerin parasi ile rahatlikla almis oldugum premiumlari cikartiyyorum. Ustune artan parayida Uyusturucu Sex ve Kumar da hacamayi dusunuyorum :D:D:D

Alıntıları Göster
    Senin adına üzüldüm. Umarım real'de istediğin başarıyı elde edersin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gurcellonline

@HipmodeLs

Dikkat et, 3ncü dalgadan içeri almasınlar.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.