Şimdi Ara

Gelin arabası kiralama- Güvenilir Rent a Car

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 26 ağstosta düğünüm var. bunun için araba kiralayacam. gelin arabası olacağı için böyle orta halli yada lüks bir araç bakınıyorum. avrupa yakasında güVenilir bir araç kiralama yeri var mıdır önerebileceğnz

• bir şeyin içine gelin-damat girdiği zaman fiyatlar 5 katına çıkıyor. örnek vermek gerekirse 10 liralık traşa 50 tl istiyorlar, bir gelin başı 200 tl. aynı şekilde düğün fotoğrafı 600 tl gibi uçuk rakamlar çıkıyor. onun için benim size tavsiyem bir tanıdıktan aracını rica etmeniz ve kendinizce biraz süslemenizdir ya da özel arabası ile günlük işleri yapan kişileri sahibinden.com'dan bulabilirsiniz. bu iki yöntemden birini seçerseniz çok ciddi oranlarda karınız olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: RAN99

bir şeyin içine gelin-damat girdiği zaman fiyatlar 5 katına çıkıyor. örnek vermek gerekirse 10 liralık traşa 50 tl istiyorlar, bir gelin başı 200 tl. aynı şekilde düğün fotoğrafı 600 tl gibi uçuk rakamlar çıkıyor. onun için benim size tavsiyem bir tanıdıktan aracını rica etmeniz ve kendinizce biraz süslemenizdir ya da özel arabası ile günlük işleri yapan kişileri sahibinden.com'dan bulabilirsiniz. bu iki yöntemden birini seçerseniz çok ciddi oranlarda karınız olur

Evet gelin damat girince öyle zaten traşı öyle yaptırmıycam :) gelin arabası olayında da herkesin arabayı ihtiyacı var o yüzden kiralamayı düşünüyoruz bir focus 2012 ye 140 tl istiyorlar acayip uçuk fiyatlar bakalım başımızın çaresine bakacağız

• quote:

Orijinalden alıntı: arslanelvan

quote:

bir şeyin içine gelin-damat girdiği zaman fiyatlar 5 katına çıkıyor. örnek vermek gerekirse 10 liralık traşa 50 tl istiyorlar, bir gelin başı 200 tl. aynı şekilde düğün fotoğrafı 600 tl gibi uçuk rakamlar çıkıyor. onun için benim size tavsiyem bir tanıdıktan aracını rica etmeniz ve kendinizce biraz süslemenizdir ya da özel arabası ile günlük işleri yapan kişileri sahibinden.com'dan bulabilirsiniz. bu iki yöntemden birini seçerseniz çok ciddi oranlarda karınız olur

Evet gelin damat girince öyle zaten traşı öyle yaptırmıycam :) gelin arabası olayında da herkesin arabayı ihtiyacı var o yüzden kiralamayı düşünüyoruz bir focus 2012 ye 140 tl istiyorlar acayip uçuk fiyatlar bakalım başımızın çaresine bakacağız

Tavsiyem Cruze kiralamanızdır. Harika bir araç ve 70 tl falan kirası

• quote:

Arkadaşlar 26 ağstosta düğünüm var. bunun için araba kiralayacam. gelin arabası olacağı için böyle orta halli yada lüks bir araç bakınıyorum. avrupa yakasında güVenilir bir araç kiralama yeri var mıdır önerebileceğnz

avisten mercedes c180 kiralamistik. 200 lira civarindaydi gecen sene bu zamanlar. arada kampanya oluyor, yakalarsan daha ucuza da gelebilir.
  • Nerden kiralayacağın hakkında yorum yapmam ama alırken sakın söyleme gelin arabası yapacam diye
    rent a carcı direk yolunacak kaz görüyor o anda
    Arkadaşa nissan qq kiralamıştık fiyat olarak canımızı çok sıkılmıştı arkadaşta qq istiyordu başka yerde yoktu aldık geçtik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BayramAbi

quote:

quote:

Bu 70 TL' lik cruze nerdedir hocam ?

• quote:

Orijinalden alıntı: bighedge

quote:

Arkadaşlar 26 ağstosta düğünüm var. bunun için araba kiralayacam. gelin arabası olacağı için böyle orta halli yada lüks bir araç bakınıyorum. avrupa yakasında güVenilir bir araç kiralama yeri var mıdır önerebileceğnz

avisten mercedes c180 kiralamistik. 200 lira civarindaydi gecen sene bu zamanlar. arada kampanya oluyor, yakalarsan daha ucuza da gelebilir.

evet hocam c180 yine 200 liraya düşmüş world karta bir de 508 var o da 145 e düşmüş bakalım araştırıyorum bir de bu atatürk havalimanında kiramalarda aracı nereden alıyoruz bir bilgi var mı

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BayramAbi

quote:

quote:

Bu 70 TL' lik cruze nerdedir hocam ?

Sahibinden'e falan bak full ls paketleri 70-100 tl arasında değişiyor aracın durumuna göre. Sunroof falan her şeyi var.

• İlanda 70 ila 100 tl arası olarak yazılmış aradığında 150 ila 200 tl arası fiyat veriyorlar onlar günlük fiyatlar değil aylık fiyatlar
  • quote:

İlanda 70 ila 100 tl arası olarak yazılmış aradığında 150 ila 200 tl arası fiyat veriyorlar onlar günlük fiyatlar değil aylık fiyatlar

BİZİM cruze'u bende kiraya veriyorum o zaman hadi sana k.g ben ilan açıyorum.
  • Mercedes C180 kirala maxs 200 e kadar kiralarsınn...
  • hocam bence bas parayı 400 üstü açık e coupe kirala

ama c180 gayet yeterli gelicektir
  • c180 yeterli şöyle düşününce 200e c180 i 140 liraya ford focus 2012 ve 100 liraya da fluence var yalnız avis c180 içim 27 yaş sınırı ve 3 sene ehliyet istiyor yaş kurtarmıyor bunun için de 35 tl + kdv ücret istiyor
    olaya başka birini katmak gerekecek taksimdeymiş sanırım yerleri oraya birlikte gitmek gerekecek vs. vs. sıkıntı artıyor araştırmaya devam. bir de avisin atatürk havalimanında ofisi felan var mıdır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.