Şimdi Ara

gelin beyler 1 dk...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Nasip olursa 1.5 ay sonra bir kizim olacak, ama hala isim konusunda uzlasamadik. Daha onceden acilmis olan konulari olctum tarttim bictim ve icinden cikamadim:)

3 tane isim var suanda degerlendirmede olan tavsiyeleriniz neler veya onereceginiz baska isimler neler..

Ecrin . Elif . Nisa

Hadi rast gele ;)

• Sizin ve eşinizin ismi nedir acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TolgaGürsoy

Sizin ve eşinizin ismi nedir acaba ?

Haci . Mukaddes
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sigortac

quote:

Haci . Mukaddes

Alıntıları Göster
    Ecrin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sucuklu Aşure

Ecrin

Alıntıları Göster
    Ecrin iyidir iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sucuklu Aşure

Ecrin

Alıntıları Göster
    Benimde dayımın kızı olacak 2 3 ay sonra tam bilmiyorum ismini Rida koyacaklarmış.

Ben Rida Su olsun dedimde soyadları Börekci olduğu için Subörekcisi gibi oluyo
  • quote:

quote:

Haci . Mukaddes

Nisa diyecektim fakat isimler Arapça guzel anlamlara sahipler bu yüzden size Elif ismi daha cok hitap eder.(İsik saçan kız,dost tanıdık)
  • Sigortac kullanıcısına yanıt
    Nisa Derim çok hoş (:

H.o bu arada (:
  • Hocam Alina koyun bence
  • ebrar
  • nisa derim ek olarak melis ismini onerebilirim saglikli ve guzel bir olmasini dilerim
  • Tuana
  • Forumdan bir abimizin çocuğuna isim vermiştim.Şimdi ne oldu bilmiyorum.İsmini ege koyacaktı.
    En önemlisi ömür boyu sağlıki mutlu huzurlu güvende ve en önemlisi doğru yolda olan bir evlat dilerim.
    Benden sana melis gelsin hocam.Melis ismindeki bütün kızlar çok güzel oluyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Genjuro -- 24 Haziran 2013; 3:54:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Genjuro

Forumdan bir abimizin çocuğuna isim vermiştim.Şimdi ne oldu bilmiyorum.İsmini ege koyacaktı.
    En önemlisi ömür boyu sağlıki mutlu huzurlu güvende ve en önemlisi doğru yolda olan bir evlat dilerim.
    Benden sana melis gelsin hocam.Melis ismindeki bütün kızlar çok güzel oluyor :)
    pırıl,almina,su

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurb3 -- 24 Haziran 2013; 4:19:36 >
  • Kezban koy Saka bir yana ecrin daha guzel geldi hayirli olsun darisi benim basima :)))
  • Nur-u Vesvasi Hannaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: cago135

Nur-u Vesvasi Hannaz
    Nisa yada Hira
  • quote:

Merhaba arkadaslar
    Nasip olursa 1.5 ay sonra bir kizim olacak, ama hala isim konusunda uzlasamadik. Daha onceden acilmis olan konulari olctum tarttim bictim ve icinden cikamadim:)

3 tane isim var suanda degerlendirmede olan tavsiyeleriniz neler veya onereceginiz baska isimler neler..

Ecrin . Elif . Nisa

Hadi rast gele ;)

•Selen
    •Selenay
    •Nilgün
  • elif
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umbrella Corporation

quote:

Merhaba arkadaslar

Ecrin . Elif . Nisa

Hadi rast gele ;)

•Selen
    •Selenay
    •Nilgün
    ELİF iyidir be abi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.