Şimdi Ara

Gelin Dertleşelim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ygs 19 k gelmişti umduğumdan düşüktü neyse dedim lys'de çekerim diye düşünüyordum ne olsa lys %70 etkiliyordu böyle iyi yapsam 7 8 bin ileri çeksem yeterdi aslında İtü 'ye girmemde yeterdi neyse zaman geldi geçti sınava girdik çıktık fenden bayaa umutluydum mat hakkında fikrim yoktu ama yine de 55 - 60 en az yaparım diye düşünüyordum neyse gelelim 11 temmuza sınavlar açıklandı tabi ben 7-8 bin çekerim diye düşünüyordum düşündüğüm gibi oldu tam 10 bin çekmiştim ama 19dan 29'a oldu maalesef benim iş hayaller hayatlara döndü anlayacağınız matda standardımın çok altında yaptım 45 net geldi ha keza biolojide öyle 16 net geldi neyse hayırlısı buymuş dedim araştırdım ne gelir gibisinden itü gemi ytü elektrik agü makina geliyor ama ben 3 gün sonra tercih mi yapsam yoksa Bismillah deyip 1 sene daha mı hazırlansam ailem tercih yap diyor bende büyük ihtimal öyle yapacam ama pişman olurum diye korkmuyor değilim lütfen sizce ne yapmalıyım değerli yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler herkese

• hocam bi daha deneyin derim
  • Dil-1 de 15k da olmam lazımdı 17k 322 de oldum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yyvzz Y kullanıcısına yanıt
    Hocam şu 3 gün ona odaklancam bir daha denesem mi diye onunda riskleri var nihayetinde iyi muasabesini yapmam lazım
  • GoblinSatack kullanıcısına yanıt
    İstediğiniz yer geliyor mu peki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: temizkan38

İstediğiniz yer geliyor mu peki ?

Sonuçlar açıklanınca belli olacak

• GoblinSatack kullanıcısına yanıt
    Umarım istediğiniz yer gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: temizkan38

Umarım istediğiniz yer gelir

Umarım sizde istediğiniz hayallere ulaşırsınız

• up
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.