Şimdi Ara

GELİN İÇERİ SAKAYA BAKINNNN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• simdi ilk basta biz shard +8 yada iyi bir item 100k ya pazara koyup hemen letter la kendimize tekrar yolluyoruz adamlar çekmekiçin ugrasıyor ama çekemiyorlar sizede gülmek kalıyor ama dikkat hemne çekmesinler koyup hemen letter la yollayın yap ıp yapmamak isze kalmıss

KÜFÜR VB SEYLER ETMEYİN SAYGILARRLAA

• quote:

Orjinalden alıntı: kokorosman

simdi ilk basta biz shard +8 yada iyi bir item 100k ya pazara koyup hemen letter la kendimize tekrar yolluyoruz adamlar çekmekiçin ugrasıyor ama çekemiyorlar sizede gülmek kalıyor ama dikkat hemne çekmesinler koyup hemen letter la yollayın yap ıp yapmamak isze kalmıss

KÜFÜR VB SEYLER ETMEYİN SAYGILARRLAA

Ben +8 wizard staff ı 1 coins e koymuştum pazarın önü bakkal rüstemin ekmek kuyruna dönmüştü ama kimse çekemiorlardı bende gülmekten ölüodum.Bütün millet +8 wizard ı 1k ya koymus die bağrıodu

• bunun için topic mi açılır bea
  • hmm nasıl çekemiyorlar ki ?
    yani ne oluyor adam alamıyor onu dc fln mı oluyor?
  • kendimize nasıl letterden item atıyoruz ? ben deniyorum atmıyo söylermisiniz
  • quote:

Orjinalden alıntı: PriestCaliph

hmm nasıl çekemiyorlar ki ?
    yani ne oluyor adam alamıyor onu dc fln mı oluyor?

Hayır itemi sen pazara koyup muktuptan kendine atıgın zaman itemin golgesi pazarda kalıyor kimse cekemiyor sadece goruyor. Cunki asıl legal item Senin letter de yani mektubunda oluyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: eren3535

kendimize nasıl letterden item atıyoruz ? ben deniyorum atmıyo söylermisiniz

adının sonuna boşluk bırak
  • neden mi çekemiyorlar çünkü itemi kendine gönderiyorsun ve item senin letter da kalıyor sende degil adamlarda 1 coıns bile olsa alamaslar çok gülüorum ben adam +9 shard koymus 999m den çekebilen yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: eren3535

kendimize nasıl letterden item atıyoruz ? ben deniyorum atmıyo söylermisiniz

Kendi Nickini yazıyorsun sonun da bir boşluk bırakıyorsun ÖRNEK : TouchSee_
    Alt tire yerinde boşluk olucak..
  • güzelmiş yaa
  • Biliyordum ama neyse ...

• quote:

Orjinalden alıntı: __Mk!__

• peki sen yollayana kdr cekemiyolarmı o riske girilmez benim elim ayagım dolasır
  • ama guzel olurdu ha +8 sahard denicem
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.