Şimdi Ara

Gelir mi? (EA)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler geçen sene sınava girdim 272 alıp 235bin yaptım.

Daha iysini yaparım diyip mezuna bıraktım aynı puanı alıp 300 bin yaptım.

Neyse bu sene deü iktisat ikinci öğretim gelir mi? Geçen sene 248k ondan önceki sene 260 k ile kapatmış.

Bir de deü maliye ikinci öğretim gelme şansı nedir? Son olarak izmir gediz yerine bakırçay diye bi üniversite açılmış nasıldır nedir ne değildir hakkında bilgisi olan bilgi verebilirse çok sevinirim.

• Up
  • DEÜ İktisat Örgün tahmini 280k ile kapatıcak İ.Ö ise 370k.

Maliye İ.Ö 297k

3üde gelir şahsımca.

bakırçay kötü ege yaz yazcaksan
  • Hocam sağolun teşekkür ederim. Galiba verileri mytercihden aldınız bende güveniyorum oraya. Bende iktisat i.ö gelir gibi düşünüyorum. Ege iktisatları deü iktisat ve maliyeden önce yazıcam zaten. Ege galiba %30 ingilizce veriyor dersleri. Bakırçayıda yönetim bilişim sistemleri bölümü var ingilizce yeni açılmış acaba nasıl çokmu geriye düşer tercih listesinde yukarı yazarsak ingilizce blüm falan diye gelir falan eğitim kadrosunu bilmiyoruz yeni açılmış pişman olmamak adına sordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Assasiins. -- 12 Ağustos 2018; 9:48:21 >
  • Mytercih linki varmı bulamadım Google'da
  • Salim ünsalın twitterda var başa tutturmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Assasiins.

Hocam sağolun teşekkür ederim. Galiba verileri mytercihden aldınız bende güveniyorum oraya. Bende iktisat i.ö gelir gibi düşünüyorum. Ege iktisatları deü iktisat ve maliyeden önce yazıcam zaten. Ege galiba %30 ingilizce veriyor dersleri. Bakırçayıda yönetim bilişim sistemleri bölümü var ingilizce yeni açılmış acaba nasıl çokmu geriye düşer tercih listesinde yukarı yazarsak ingilizce blüm falan diye gelir falan eğitim kadrosunu bilmiyoruz yeni açılmış pişman olmamak adına sordum.
    Ege'de en az %30 ingilizce koşulu var ama o en az tabi Ege'de asıl İngilizce ders oranı %70 dir.

Bakırçay'ı sevmiyorum, tutmuyorum.
  • Hocam deü iktisatta örgünde 25 ikinci öğretimdede 25 kontenjan azalmış çok etkilermi bu sence 225 olan kontenjanlar 200 olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Assasiins.

Hocam deü iktisatta örgünde 25 ikinci öğretimdede 25 kontenjan azalmış çok etkilermi bu sence 225 olan kontenjanlar 200 olmuş.
    mytercih 281.500 örgüne 371.900 ikinci öğretime diyor yani etkilememiş hatta baya gerilemiş diyor.
  • Up beyler başka yokmu yorum?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.