Şimdi Ara

Geometriyle derdi olanlara tavsiye :) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
7
Favori
1.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sınıf ortaminda cekilmis olanlarda var onlarda fazla ses yoktur muhtemelen :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anladım hocam. Bir de ben sizi başka bir yerden daha hatırladım, şu EDAM yayınlarının geometri özet anlatımı kitabının yazarı Bayram Altun sizsiniz sanırım :)

Kitap gerçekten mükemmel, takıldığım yerlerde hep bakarım... Matematiğini de çok beğeniyorum... Süleyman hocaya da buradan sevgiler :)
  • evet edam yay çok değerli öğretmen kadrosuyla birlikte çıkardık birbirinden değerli arkadaşlar var. Suleyman hoca ayri ekol Z tv den de tanirsin belki :) ayrica ibrahim hakan karataş hoca akademisyen olarak devam ediyor say say bitmez :)

• Her biriniz biz öğrenciler için çok değerlisiniz, sizler bilmeseniz de hep birlikte hazırlanıyoruz aslında sınava... Çözdüğünüz sorularla, anlatımlarınızla bizlere farklı bakış açıları kazandırıyorsunuz. Bu kadar konuyu öğrenmek sınav için bir zorunlulukmuş gibi görünse de, geometri çalışırken ilk defa yaptığımız bir sorunun çözümü, kitabı kapattıktan sonra hayatın içinde göremediğimiz bir ayrıntıyı yakalamamıza sebep oluyor. Çok boyutlu düşünmemize fazlasıyla katkı sağlıyor. Sizin gibi değerli eğitimciler de buna ön ayak oluyor, kalıcı ve hoş anlatımlarınızla bizlere matematiği de geometriyi de sevdiriyorsunuz. Geçenlerde üniversitede matematik okuyan bu konuda başarılı bir arkadaşıma kısa ve net bir şekilde sormuştum:
    ''bu işin sırrı nedir?'' diye, aldığım cevap da kısa ve netti ''aşık olacaksın önce'', şaşırmıştım, insan hiç matematiğe/geometriye aşık olur muymuş? diye... Sonradan ne demek istediğini anladım. Aslında sevmekmiş bir işi layıkıyla, isteyerek yapmanın yolu...

• Allah razi olsun çok güzel düşünceler. Bir gencin hayatinda az da olsa değişiklik yapabilmişsek ne mutlu.

• güncel

• guncel

• Bilgisayardan izleme şansımız yok mu?
  • http://www.bayramaltun.com/documents/184.html
    ayrıca en üst menüdeki videolara da bakabilrsin
  • Naples N kullanıcısına yanıt
    Sagolun hocam
  • cevap biraz geç oldu ama ancak bakabildim kusura bakmayın.www.bayramaltun.com a tablet ve telefonlarla bağlanırsanız
    ayrı bilgisayarla bağlanırsanız ayrı bir sayfa açılıyor. Yani sadece programla
    değil mobil araçlar ve bilgisayar ile de bağlanabiliyorsunuz.
  • Cok tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ipad sürümü ?

• Android de açılmadı uygulamadan videolar, youtubenin kendi uygulamasına girip oradan baktım ama oradada isimler karışık
  • ipad icin iphone surumunu indirmeniz yeterli 1x 2x tusuyla goruntu kalitesi bozulmadan izlenebiliyor. Ayrica androidlerde de iphone ve ipad lerde de internete ihtiyac duydugundan sayfanin yuklenmesi icin beklemek gerekli. internet baglantiniz yoksa yuklenmez. youtube sayfasindan direk izlenebilir fakat belli bir konu siralamasi olmadigindan karisik onun yerinewww.bayramaltun.com da hepsi duzenli bir sekilde var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altunbayram -- 10 Eylül 2014; 6:15:53 >
  • hadi123 hangi android surumu kullaniyorsunuz. 3 ve uzeri tum surumlerde ve cogu cihazda test ettim sorun olmamisti. bir de telefonun browser indanwww.bayramaltun.com a girmeyi deneyin ayni sorun devam ederse internet ile ilgili problem var demektir. Programin yaptigi sadece internet sayfasi acmak.

• Bu konuyu iyi ki görmüşüm. Geometriiiiiiiii yicem seni :D
    Hemen indireyim bakayım uygulamaya.

• sadece video ile olmaz elbette. geometri ogrenmek bisiklete binmek gibidir. belli bir noktadan sonra cozumler reflekslerle yapilir. beyin otomatige alip direk yontem gorulur. Ama bunun icin yontemleri tek bir kaynaktan konu siralamasina dikkat ederek incelemek gerekli. konu anlatim kitaplarindan konu formulleri ve yontemleri cozumlu orneklerle ogrendikten sonra videolarla konu pekistirmesi yapilir. videolar izlenirken cozum ozlenip ogrendikten sonra bir kez de cizerek cozume bakmadan ugrasmak gerekir. ardindan guvender ygs gibi orta halli bir kaynaktan yapilan soru cozumleriyle islem tamamlanir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altunbayram -- 10 Eylül 2014; 13:53:26 >
  • İndiriyorum teşekkürler
  • Discovery desteklemiyor olsun pc den bakcaz artik.

Allah razi olsun hocam :)

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.