Şimdi Ara

gereksiz msg1

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Belki donanımhaber sitesine biraz aykırı ama...Sizlerle paylaşmak istedim.
    Şiddetle karşı çıktığım ve güldüğüm bi şe başıma geldi.. Yaklaşı 4-5 aydan beri bir Malezyalı bi kızla chat- e-mail falan konuşuyoruz..Yauw o kız bana çok değer veriyo...Onu kırmak istemiyorum..Aslında benim de hoşuma gitmiyor değil bu durumlar...ama ora niree bura niree..! benim durumuma düşenler war mı??
  • ee aşkın yeri yok kız dünyanın öbür ucunda ama internetle yanıbaşında allah hayırlısını versin
    aşkın milliyeti yoktur inşallah chat ın sonu güzel biter thalese
  • saol kardeş...aşktan dilim/kalbim yandı..
  • vallaha dostum ne dıyelım hayırlı olsun ama
    bız burda 3 senedır cıktıgımız kızla ayrılık yasıyoruz (uzaklarda yanı) bız yurutebılırsek sende yurutursun merak etme
    ılk zamanlar boyle olur hele bıde onunla gezıp eglenırsen yandın arkadas ruyalarından bıle cıkmaz artık haberın ola...
  • Test Test TEST
    Bu Mesaj İçinde 15 ayrı Mesajı içermektedir.
  • Madem gereksiz bir topice ait gereksiz bir konu ozman ;
    2A2 + B3 = C2 + 3D ise kd=[C2].[D]^2 / [A2]^2.[B]3 ise Kp=kd.d(R.T)^delta en ahuahuahaua
  • tere bu "kd" ne diye soruyom bi cevap ver yaw :)))
  • Ben de bi ara filipinlerden biriyle chatleşiyordum. Seninkine yakın sayılır.Buraya gelecekti.Uçak bileti gönder falan dedi.Nerde bizde uçak bileti.Gönderemedik kaldı öyle.Boşver o kadar uzaktakinden hayır gelmez.Ülkemizde bi ton hatun var.Kaldır kafanı monitorden bir bak çevrene kesin vardır sana göre bi sürü.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.