Şimdi Ara

Geri Dönmeye Değermi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaklaşık 6 sene wow oynadıktan sonra ara vermiştim Cataclysm'de Deathwing çıktıktan sonra arakadaşı bi görüp bırakmıştım oyunu.
    Acaba Geri Dönmeye Değermi Nasıl durum şu anda oyunda

Not: Resto Shaman ve Resto Druid'le oynamıştım zamanında.

• Daha çok dönersin, dön yine gitsin. Paran varsa gerisini düşünme. Para yoksa bilemem.
  • değmez
  • Geç Kaldınız Shamanı 90'a kastım druyu kasıyorum :P
  • Ne ara yaptin hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla kötü hırs yaptım herhalde bir hışımla kastım raid finder'a falan giriyodum druyu kasıyorum şimdide
  • Sormazlar mı adama şimdi değdi mi diye

• valla günde 4-5 saat gibi bir boşluğunuz oluyorsa eliniz mahkum bir yerden sonra dayanamıyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wolvérine

valla günde 4-5 saat gibi bir boşluğunuz oluyorsa eliniz mahkum bir yerden sonra dayanamıyorsunuz

Tamamen katılıyorum Shamanı kastım ama nedense repu olayı sıktı druidi kasıyorum artık oda sıkarsa warior kasıcam :P
  • Höh... :) işşizliğin dibinemi vurdunuz arkadaşlar 2 karakter neyinize yetmiyor :)

• monk hariç tüm classlardan karakterim var bunların 8 tanesi level80 üstü... şimdi çocuk var fazla kasamıyorum ama hepsinin 90 yapacam vakit bulursam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeytinbey

monk hariç tüm classlardan karakterim var bunların 8 tanesi level80 üstü... şimdi çocuk var fazla kasamıyorum ama hepsinin 90 yapacam vakit bulursam

Yani bende de 4 karakter var 80+ olarak fakat birini wotlk'da diğerinide cataclysm'de bıraktım her pakette maksimum 2 karakterle gidiyorum oda şu şekilde 1'inde hem pve ve pvp set diğerinde sadece honor set dizerek düz mantık fazla uğraşmadan gidiyorum hatta alt karakterimde meslek bile yok :) çok uğraşmaya değmez...

• Shaman 90, Druid 86, Hunter 85, Paladin 77, Warior 70, Rogue 72 (İlk Karakterim Gariban Kaldı S1 Swordlarla :) ) Dahada kasmam daha bunları kasamadım 6 senede
  • quote:

Orijinalden alıntı: Clibretto

Shaman 90, Druid 86, Hunter 85, Paladin 77, Warior 70, Rogue 72 (İlk Karakterim Gariban Kaldı S1 Swordlarla :) ) Dahada kasmam daha bunları kasamadım 6 senede

Hocam okadar class var Warlock niye yok yazık ediosunuz Lock a
  • quote:

Orijinalden alıntı: !!Serious!!

quote:

Orijinalden alıntı: Clibretto

Shaman 90, Druid 86, Hunter 85, Paladin 77, Warior 70, Rogue 72 (İlk Karakterim Gariban Kaldı S1 Swordlarla :) ) Dahada kasmam daha bunları kasamadım 6 senede

Hocam okadar class var Warlock niye yok yazık ediosunuz Lock a

nedense Cloth giyen classlara alışamadım ^^

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.