Şimdi Ara

geyik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar burada birazda geyik yapalım bir şeyler yapalım birbirimize fıkralar anlatalım ilk ben başlayım isterseniz..

bi anne we oğulu warmış cocuk üniversiteye gidiyormuş şehir dışında cocuk ew tutmuş bide yanında ayşe diye bi kız kalıyomuş kızda cook güzelmiş bi gün annesi oğulum seni ziyarete gelicem bak demiş ayşe ile aranda bir şey watsa söyle demiş cocukta yok demiş annesi gelmiş 2.gün çocuğa bir daha sormuş ayşe iyi kız güzel kız aranızda bir şey olabilir söyle oğulum demiş cocuk gene yok anne demiş 4.gün annesi gitmiş ayşe ertesi gün ali'ye bak ali demiş annen aldı ya da almadı demiyorum ama demiş annen gitti gideli corba kepcesini bulamıyorum demiş ali'yle aramışlar bulamamışlar gene ertesi gün ali anesine mektup yazmış mektupta anne sen aldın ya da almadın demiyoruz ama demiş sen gittin gideli bizim kepce yok demiş annesinden gelen cevapta oğlum ben ayşeyle aranızda bir şey geçti ya da geçmedi demiyorum ama demiş aşe ben gittimden beri kendi yatağına yatsa bulurdu kepçeyi demiş...

eee naparsın anneler kamdırılmaz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.