Şimdi Ara

Gidiyorum(biliyorum topic kirliliği ama olsun)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bazı arkadaşların hiç mi hiç yardım etmemelerine karşın hep belirli kişlere yardım ettikleri için oyun 15 lvlde bırakıyorum(daha fazla ileri gitmio burda tıkanıo) charım satılık değildir

• yaw yardim ettikleri uyeler taninan kisilerdir ve ciddimi ciddiyetsizmi olduklari belllidir senin 54 mesajin var yani yenisin seni tanimalari lzm ilk hem belkide yardim istemede hata yapmissindir bana yardim et ulan demek var bide kardes yardim edermisin demek varbence sikayet ettin her neyse sansini beni dinliyerek bir kere daha dene
  • Kimsenin sana yardım etme zorunluluğu yok.Bunun için bırakıyorsan saygı duyarım.

Kendine iyi bak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: halilboy

yaw yardim ettikleri uyeler taninan kisilerdir ve ciddimi ciddiyetsizmi olduklari belllidir senin 54 mesajin var yani yenisin seni tanimalari lzm ilk hem belkide yardim istemede hata yapmissindir bana yardim et ulan demek var bide kardes yardim edermisin demek varbence sikayet ettin her neyse sansini beni dinliyerek bir kere daha dene

ben yeni fln değilim profilime bi de feyyaz ın profiline bakarsan ikimizin üyeliği arasında bi iki ay farkı ve 850 mesaj farkı var benim yakındığım nokta feyyaz yardım etmek isteyen bu güzel insanlara dio bi arkadaş daha başlıo ona da +10 verir misiniz dio gelsin bakarız diolar oyuna girioz arkadaşlar oyunda gözükmüo forum'dan pm atıoz 5 veya 6 kere ama yine de cevap vermiolar.

• Şuana Kadar Bana Sadece furail İtem Verdi Feyyazda Para Verdi Başka Kimseden Yardım İstemedim... Zaten İstemem İStersemde Sıkıştığım İçindir Forumda Çok İnsan Var Sana Yardım Ederler Bendede Sadece Brave var Eğer Çok İstiyorsan Sana Verim Hepsini Ben normalde Gezerim Yeterki eleştiri Yapmayın + Yılmazın Dediği Gibi Kimsenin Yardım Etme Gibi Bir zorunluluğu yok...Ama yok Ben İlla Bırakcam Diyorsan Çıkış Düğmesi Sağ Üstte Nickinin Yanında İstersen SS'de Atarım :) (Sadece Espiriydi) Ama Dikkati Üzerine Çekmek İstiyorsan Başardın :D İstiyorsan Oyuna Girdiğin Zaman Bütün İtemlerimi Verem Sana Ben Gevurlardan alırım Tanıdık Yabancı Var 2 Tane
  • her şey dikkat çekmek olsaydı çekerdim merak etme gidiyorum derken digimonu bırakıom
  • quote:

Orjinalden alıntı: brednHG

Şuana Kadar Bana Sadece furail İtem Verdi Feyyazda Para Verdi Başka Kimseden Yardım İstemedim... Zaten İstemem İStersemde Sıkıştığım İçindir Forumda Çok İnsan Var Sana Yardım Ederler Bendede Sadece Brave var Eğer Çok İstiyorsan Sana Verim Hepsini Ben normalde Gezerim Yeterki eleştiri Yapmayın + Yılmazın Dediği Gibi Kimsenin Yardım Etme Gibi Bir zorunluluğu yok...Ama yok Ben İlla Bırakcam Diyorsan Çıkış Düğmesi Sağ Üstte Nickinin Yanında İstersen SS'de Atarım :) (Sadece Espiriydi) Ama Dikkati Üzerine Çekmek İstiyorsan Başardın :D İstiyorsan Oyuna Girdiğin Zaman Bütün İtemlerimi Verem Sana Ben Gevurlardan alırım Tanıdık Yabancı Var 2 Tane

lan senin gevurlara ihtiyacın mı var herseyini elimden geldiince karsılıorum ayrıca falcon benden yardım istedigini hic hatırlamıorum cunku en kotu ihtimalle kasıorumdur ve sonra veriyim diorum daha sözümü tutmadıımda olmadı

• quote:

Orjinalden alıntı: furail

quote:

Orjinalden alıntı: brednHG

Şuana Kadar Bana Sadece furail İtem Verdi Feyyazda Para Verdi Başka Kimseden Yardım İstemedim... Zaten İstemem İStersemde Sıkıştığım İçindir Forumda Çok İnsan Var Sana Yardım Ederler Bendede Sadece Brave var Eğer Çok İstiyorsan Sana Verim Hepsini Ben normalde Gezerim Yeterki eleştiri Yapmayın + Yılmazın Dediği Gibi Kimsenin Yardım Etme Gibi Bir zorunluluğu yok...Ama yok Ben İlla Bırakcam Diyorsan Çıkış Düğmesi Sağ Üstte Nickinin Yanında İstersen SS'de Atarım :) (Sadece Espiriydi) Ama Dikkati Üzerine Çekmek İstiyorsan Başardın :D İstiyorsan Oyuna Girdiğin Zaman Bütün İtemlerimi Verem Sana Ben Gevurlardan alırım Tanıdık Yabancı Var 2 Tane

lan senin gevurlara ihtiyacın mı var herseyini elimden geldiince karsılıorum ayrıca falcon benden yardım istedigini hic hatırlamıorum cunku en kotu ihtimalle kasıorumdur ve sonra veriyim diorum daha sözümü tutmadıımda olmadı

ama furail daha dün gece gördüm seni ve olumsuz cevap aldım sanırsam

yaw bid anlamıyorum kimi arkadaşlarda madem fazladan var +10 nie vermiolar turşusunu mu kurcaklar

• Tamam Kavga Etmeyin Diyorum Gel Bendeki Bütün İtemleri Vericem Ben Çıplakda Gezerim Yeterki KAvga Etmeyin...

Furail'ede Çok Teşekkür Ediyorum ekmek Paramı O Çıkarıyor :
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.