Şimdi Ara

Gırtlak - Boğaz lütfen yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Boğazımda hemen gıdığımın altında bişey rahatsız ediyor. Sanki boğazımda bişey kalmış gibi hissetiyorum.
    Bazen geçiyor hiç hissetmiyorum öyle birşey. Bazende bastırdıkça bastırıyor.çok rahatsız oluyorum bunun sebebi ne olabilir ? Sanki gırtlak geri kaçıcakmış gibi oluyo.Sesimde de bir değişiklik falan yok.

• bu sikayetlerin nekadar suredir devam ediyor? bogazindaki tonsillerin buyumus olabilir.kitlede olabilir.yutkunurken veya yemegi yutarken zorluk yasiyormusun .
  • 4 gündür bu rahatsızlık var bende. sadece yutkunurken rahatısız ediyo boğazımı.geçen gün spor salonundayken boğazıma tüy gibi bişey kaçmıştı acaba o yüzdenmi oluyor. kaçınca öksürmüştüm 2-3 kere. o günden beri böyle oldu sanırım o yüzden oldu acaba ne yapmalıyım iltihap oluşmuşmudur ?
  • sporsalonunda terlemeden dolayi usutmus olabilirsin.onun sonucundada bogazin sismis olabilir..atesin varsa bogazin sis ise ve kizardiysa tonsillerin amoksisilin icebilirsin ama yapma bunu ailede akrabada doktor varsa onada goster cunku yakindan gormek lazim .
  • yok kardeş ya boğazım şişse anlarım hasta falanda değilim sapa sağlamım galiba iltihap oldu boğazımda gittikçe kötüleşiyor. sanki boru tıkanıcak gibi.yutkununca daha kötü oluyo.
  • güncel lütfen
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.