Şimdi Ara

Gizli Soru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşalr eğer premiumun varsa gizli soru değişebiliyormuş nasıl oluyor açıklayablir misiniz.

• KNIGHT TIN SITESINE GIRIYORSUNN ŞİFRESNI YAZIP LOGIN OLUYORSUN.ORADAN Submit Support Ticket(HEMEN SOLDA) YAZAN YERI TIKLIYORSUN General question or other request to customer support TIKLA VE SORUNU YAZ.BEN BURADAN YAZDIM ILK ONCE GIZLI SORUMU UNUTTUGUMU VE ŞİFREMI BU YUZDEN DEGİŞTİREMEDIGIMI YAZDIM.ONLARDA BANA BU MESAJI YOLADILAR Sayin Musterimiz;
    Bu olaydan dolayi magduriyetinizi anliyor ve ozur diliyoruz.Gizli soru isteginizi gerceklestirebilmek icin kredi kartinizin son 4 rakami ve eger paypall araciligi ile odemede bulunduysaniz,paypal e-mail adresine ihtiyac duyulmaktadir.Bilgilerinizin,sistemimizdekilerle eslemesi neticesinde gerekli degisikliklere gidilecektir.(Lutfen degistirmek istediginiz yeni gizli sorunuz, cevabi,ve e-mail adresinizi ilave etmeyi unutmayiniz.) Tesekkurler, Knight Online Customer Support.BENDE DAHA SONRA ONLAR PAYPAL MAIL ADRESEMI YOLADIM SAGLAM OLSUN DIYE KRADI KARTIMIN SON 4 RAKAMINIDA YOLLADIM.ONLARDA 1 GUN SONRA Sayin Musterimiz;
    Hesabinizdaki degisiklikler yapilmis olup Knight Online oynadiginiz icin tesekkur ederiz.
    Knight Online Musteri Hizmetleri. BU MESAJI YOLLADILAR.BEN B U MESAJLARI YAZARKEN HEM INGILIZCE HEMDE TURKCE YOLLADIM.GELEN CEVAPLARDA HEM INGILIZCE HEMDE TUKRÇE IDI.UMARIM BÖYLE SORUNU OLAN ARKADAŞLARA BIR NEBZEDE BU OLAYI YAŞAYAN BIRI OLARAK YARDIMIM OLMUŞTUR

• quote:

Orjinalden alıntı: MADU

KNIGHT TIN SITESINE GIRIYORSUNN ŞİFRESNI YAZIP LOGIN OLUYORSUN.ORADAN Submit Support Ticket(HEMEN SOLDA) YAZAN YERI TIKLIYORSUN General question or other request to customer support TIKLA VE SORUNU YAZ.BEN BURADAN YAZDIM ILK ONCE GIZLI SORUMU UNUTTUGUMU VE ŞİFREMI BU YUZDEN DEGİŞTİREMEDIGIMI YAZDIM.ONLARDA BANA BU MESAJI YOLADILAR Sayin Musterimiz;
    Bu olaydan dolayi magduriyetinizi anliyor ve ozur diliyoruz.Gizli soru isteginizi gerceklestirebilmek icin kredi kartinizin son 4 rakami ve eger paypall araciligi ile odemede bulunduysaniz,paypal e-mail adresine ihtiyac duyulmaktadir.Bilgilerinizin,sistemimizdekilerle eslemesi neticesinde gerekli degisikliklere gidilecektir.(Lutfen degistirmek istediginiz yeni gizli sorunuz, cevabi,ve e-mail adresinizi ilave etmeyi unutmayiniz.) Tesekkurler, Knight Online Customer Support.BENDE DAHA SONRA ONLAR PAYPAL MAIL ADRESEMI YOLADIM SAGLAM OLSUN DIYE KRADI KARTIMIN SON 4 RAKAMINIDA YOLLADIM.ONLARDA 1 GUN SONRA Sayin Musterimiz;
    Hesabinizdaki degisiklikler yapilmis olup Knight Online oynadiginiz icin tesekkur ederiz.
    Knight Online Musteri Hizmetleri. BU MESAJI YOLLADILAR.BEN B U MESAJLARI YAZARKEN HEM INGILIZCE HEMDE TURKCE YOLLADIM.GELEN CEVAPLARDA HEM INGILIZCE HEMDE TUKRÇE IDI.UMARIM BÖYLE SORUNU OLAN ARKADAŞLARA BIR NEBZEDE BU OLAYI YAŞAYAN BIRI OLARAK YARDIMIM OLMUŞTUR

Aynen katılıyorum , Benim Lvl 63 wariror gitti , mail attım paypal üzerinden değiştirin dediler.
    Ama değişmedi nedense

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.