Şimdi Ara

GMC Tanıtım Videosu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sektörde yeni bir marka olan GMC'yi sizlere tanıtmak isteriz.

Öncelikle bir kore markası olan GMC teknolojiye olan yatırımı ve kaliteli işçiliği ile ön plana çıkmakta.

Seul'da 1996 kurulan firman birikimi ve gelişimini patentini aldığını çok özel ATX VE MULTİMEDYA Kasa
    patentleriyle devam ettirmekte.

Kasaların çeliği özel kore çeliği olmakla beraber iç aksamları tamamen kullancı dostu olup
    rahat tak çıkar genişleme yuvaları ve kasa içinde el kesilmelerini önleyecek hassas noktalara yerleştirilmiş
    plastik koruyucular bulundurmaktadır.

tanıtım videosu

SATIŞ KANALLARI

www.hepsiburada.com

Vatan Bilgisayar

Mavi Bilgisayar

GMC Tanıtım Videosu

• Coolestmaster'ın PSU suz gelmeye başlamasından sonra,
    Akasa'nın fiyatının uygun ama tavsiye edilen toz filtresi ve fan kontrollerinin GMC H-70 de zaten olduğunu ve
    Chakra'nın piyasada bulunmaması ve ilave fanlarla fiyatının çok yükselmesini de düşününce,
    GMC H-70 şu anda benim listemde 1. sırada.

Bir arkadaşın evinde görmüştüm, fanlar en azdayken duyduğum sadece Intel 6300 ün fan sesiydi.
  • Aşağıdaki müşteri yorumları bilgilendirme amaçlı yapılmıştır.
    ilgili link alttadır.

(hepsiburada.com)

* Yüzde oranları Evet yada Hayır seçen müşterilerimizin yüzde kaçının kayıtlı üyemiz olduğunu göstermektedir.

Bu ürün için toplam 5 yorum yapılmıştır.
    Ortalama Değerlendirme :
    17.08.2007 Çok güzel.
    Zevkler kişiye göre değişir ama bence dış tasarımı gayet hoş. Daha bugün geldi ve montajını yaptım.
    Bazı sitelerde RESET tuşu yok denmiş ama USB portların bulunduğu kapağın içinde RESET Tuşuda da mevcut. Sadece tuş biraz ufak. kalın parmaklı biri için basmak zor olabilir. Kalem veya ince uçlu birşeyle basılabilir.
    İç saçlar tamamen yuvarlatılmış ve elleri kesme riski hiç yok. Biraz ağır ama bol sayıda 3,5 ve 5,25 inçlik yuva var. Yanında gelen alet kutusu içinden benim hitiyacımdan da fazla ek vidalar verilmiş. ÜStelik renkli büyük başları olan, elle sıkılabilen vidaları var.
    İç sıcaklığı gösteren LCD ekran ise gece-gündüz rahatça okunacak şekilde mavi-kırmızı ledler ile çok net olarak aydınlatılmış. 4USB port, Mic, Kulaklık, FireWire yuvaları mevcut önde. Kasanın çok altında da olmadıklarından ulaşmak daha kolay.
    Büyük fanları var ve önden hızları ayarlanabiliyor. Eğer FSP BlueStorm II gibi sessiz bir güç kaynağınız da varsa kasadaki gürültü çıkaran tek şey işlemci fanınız olacaktır. Açıkcası bu sıcak havalarda Core2 işlemcimin fanı dışında şu anda gürültü çıkaran bir şey yok. Onu da program ile yavaşlatınca neredeyse hiç ses duymuyorum. HDDler içeri hava üfleyen fanın önüne gelecek şekilde yerleştirince onlar da çok serin çalışıyor.

Beğenmediğim tek yanı ise CD sürücüleriniz takarken kasadaki üzeri düğmeli CD yuvalarına (en üst iki tane yuva) montaj yaptıysanız ve o düğmeleri kullanarak CD sürücünüzü açarsanız yerine geri yollarken tablayı elle itmek zorunda kalabilirsiniz. Çünkü CD Sürücüden tabla dışarı çıkınca bu düğmeler CD Sürücünün kendi tuşuna dokunamıyor. Fakat çok da önemli bir sorun değil, başka bir düğmesiz yuvaya takın gitsin CD okuyucunuzu. :)

Uzun oldu ama aklıma gelen herşeyi yazmak istedim. Bu ürünü beğenler bu konuları bilerek alsınlar. :)
    Muharrem Erdoğan - Yaş: 27 , YILDIRIM/Bursa/Türkiye

--------------------------------------------------------------------------------

10.08.2007 Mükemmel kasa arayanlara
    Ev kullanıcıları için mükemmel bir kasa. Sağlam bir güç kaynağı desteğiyle (ben FSP BLUESTORM II 500W POWERSUPPLY tercih ettim) dört dörtlük hale geliyor. Ayrıca, tornavidalarınızı çöpe atabilirsiniz ;)
    Adnan Çalışkan - Yaş: 33 , BAYRAMPAŞA/İstanbul/Türkiye

--------------------------------------------------------------------------------

28.07.2007 Kasa mı uzay mekigi mi :)
    Kasayı buradan aldım ve çok memnunum.Tek sorunu sanırım biraz ağır :) Montaj kolaylığı,izolasyon,fan kontrolü oldukça güzel.Şiddetle tavsiye ederim. Bu arada kaliteli bir güç kaynağı gerekiyor.
    Hakan SANBAY - Yaş: 33 , TUZLA/İstanbul/Türkiye

11.07.2007 En iyilerden biri
    Kasa`nin ureticisi Seul (Kore) orijinli bir firma; firma guc kaynaklari ve kasa uretimi konusunda uzakdogu`da iyi bir une ve yere sahip ayni zamanda Rusya ve Kuzey Avrupa ulkelerinde satis rakamlarinin iyi oldugu soyleniyor. Sogutma, iscilik kalitesi ve kullanislilik adina net ustundeki bilinen teknoloji inceleme forum ve sitelerinden de iyi review ler elde etmis. Kasa guc kaynagi olmadan satiliyor, firma ayni zamanda guc kaynagi da uretiyor lakin Tr`de satilip satilmadigi konusunda bir bulguya rastlayamadim, kasayi almak isteyen arkadaslar asagida verdigim link`de kasanin ureticisinin product page bulunmakta oradan detayli resimlerine bakip inceleyebilirsiniz. Kasayi kesinlikle tavsiye ederim
    http://www.gmc.co.kr/products/itemView_eng.php?cateID=1&cateID1=5&cateID2=2&cateID3=0&itemID=8
    Hüseyin Ragıp Enç - Yaş: 26 , KADIKÖY/İstanbul/Türkiye

27.03.2007 Zengin Aksesuar
    Arkadaşlar Merhaba ;
    Ürünün mükemmel bir aksesuar kutusu var ben daha önce hiç bir kasada görmedim böyle bir kutu fanlarda toz filtreleri olmasıda pc nin ömrünü uzatacak gibi.Dizaynıda çok şık....
    Oy Verenlerin Kayıtlı Üye Olma Oranı
    Evet : 29 %28 Üye

%72 Üye Değil

Hayır: 6 %33 Üye

%67 Üye Değil

• Vatan Bilgisayar'ın web sitesinde GMC ürünlerini bulamadım?
  • Gönderin bir örnek incelemesini yapalım
  •  GMC Tanıtım Videosu

GMC K-2 'ebony'

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adenizi -- 4 Ekim 2007; 13:31:13 >
  • GMC K-2 ebony guzel duruyor
  • VEKTRON-TR merhaba,

GMC içinmi çalışıyorsunuz yada dağıtıcı firmadamısınız? Cevap evet ise hangi kademede?

Selamlar

Fatih Arıkan
  • güsel walla sevindim vektron iyi firmadır hitachi inno twinmoss gibi markalar bünyesindedir hep
  • ebony k2'yi bilemem ama fiyatı normal olan gmc kasaların psu'ları dandik. feel kasalardan bir farkı yok yani. kasa görünüşten ibaret sadece. gerçek kaliteli psu diyebileceğimiz bir psu'ya sahip değiller
  • ebony k2 cidden çok güzel duruyor ama yine de midi tower bir kasa 250-300$ vermek bana pek mantıklı gelmiyor
  • Benim GMC K1 kasam var, Windos 8 işletim sistemini yüklettim ve kasanın ön panelindeki dijital gösterge ekranı çalışmıyor, Windovs 8'i desteklemiyormuş bu problemi çözebilirmiyiz, bana yardımcı olabilecek birisi var mı acaba?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.