Şimdi Ara

Gökmen'in yaptığı ayıp ya (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
1
Favori
2.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @Robert Downey Jr. aynen kardeşim resmen şeker gibi adam diolar.video için eline sağlık
  • Troll Gökmen iş başında İyi yapmış Selim Soydan ve Ziya hakediyor bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WaSFi

@Robert Downey Jr. aynen kardeşim resmen şeker gibi adam diolar.video için eline sağlık

Yahu eski programdan neler neler var tek tek koymak istemedim. Adam Galatasarayı eşeğin şeyine sokup çıkardı kaç kere.

Durmadan Gs ile dalga geçiyor. İnsanlar fazla tanımadığı için bilmiyorlar bazı şeyleri. Gs bu kadar iyi diye sesini çıkarmıyor pek.

Fb bizim yerimizde olsa trollüğü tavan yapar bu adamın. Şimdi böyle yaşlı başlı ton ton bir amca gibi görüyorlar. Bıraksınlar bu işleri.
  • adamım

• quote:

Orijinalden alıntı: Robert Downey Jr.

Selim Soydan'ı tanımayanlar masum ve şeker gibi adam demiş yuh diyorum size.

Eskiden yorumculuk yaptığı Bizim Stadyum programını araştırın bakalım. Gs ile ne dalgalar geçtiğinden haberiniz yok.

Bu da 6 ay önce Telegolde yaptığı trollüklerden biri. Gökmen az bile yapıyor.

bak açıkcası tanımazdım adamı,şu goygoyu yapana bu layıktır

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: WaSFi

@Robert Downey Jr. aynen kardeşim resmen şeker gibi adam diolar.video için eline sağlık

Yahu eski programdan neler neler var tek tek koymak istemedim. Adam Galatasarayı eşeğin şeyine sokup çıkardı kaç kere.

Durmadan Gs ile dalga geçiyor. İnsanlar fazla tanımadığı için bilmiyorlar bazı şeyleri. Gs bu kadar iyi diye sesini çıkarmıyor pek.

Fb bizim yerimizde olsa trollüğü tavan yapar bu adamın. Şimdi böyle yaşlı başlı ton ton bir amca gibi görüyorlar. Bıraksınlar bu işleri.

koy hocam gördükçe gülüyorum bu adam gümbür gümbür geliyor fener diyodu gökmen sivas maçında Gs tur atar diyodu selim rüya görüyo bu falan dedi onlarda güzel

• Selim Soydan'ı bile şeker yaptılar ya helal olsun
  • Orda icinden ya Gokmene salliyo ya da Fb ye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZlatanAhmedovic

Şenlensin

İyi yapmış Gökmen Özdenak. Ben de diyorum yorumlarda acaba aynı kişiden mi bahsediyorlar, ben mi yanlış hatırlıyorum diye. Kaya Çilingiroğlu'nun dediği "biblo hediye ediyorlarmış" lafı da süperdi.

• Bu mu la ayip? Ayip yatakta olur beyler

• Selim soydan galatasaray dusmani.net

• Robert Downey Jr. bu arkadaşın paylaştığı ve daha bi çok itici gelen laf sokmaları var, gökmen özdenak çoğu zaman kendinden beklenmiyecek soğukkanlılıkla ve olgunlukla üslubunu bozmadıysa bu sefer de selim abimiz öyle kızarsın bozarsın, "GÜN OLUR DEVRAN DÖNER"
  • Selim Soydan'ın yöneticilk günlerini dün gibi hatrlarım. Az değildir yani Ama yinede seviyeli hareket ediyor.
    Bugün kanallarda ne tipler görüyoruz bakınız Ahmet Çakar ve Oktay gibi...
  • Fener'in taraftarı yüzünden böyle bişey yaptı sizde olsa o kupa kim bilir neler olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cok uzuldulerse ziraat turkiye kupasi finali amsterdamda oynansin.

• Selim soydanı hala tan tanıyamamışlar varmış

• quote:

Orijinalden alıntı: pearl g.

quote:

Orijinalden alıntı: Saucerful

Selim Soydan ile dalga geçti resmen, minik uefa kupası falan hediye etti, bizim uefa kupamız var dokunmak istemisin falan dedi. Adamcağız orda ne yapacağını şaşırdı, zaten masum bir adam. Bu adama yapacağına git Ziya trollüne yapsana o adamdan ne istiyorsun Adamın ağzını açtığı yok zaten..

selimmi saf ? sen çok yanlış görmüşsün bence. ziya çok doğru konuşuyor ama selim çok çirkef tam bir fenerli.. tam adamına yapmış anlayacağın.
    Demek ki yalnız değilmişim. :)

• Kendinize yapılmasını istemediğiniz hareketi başkasına yapmayın. ne olursa olsun.
  • quote:

Selim Soydan'ı tanımayanlar masum ve şeker gibi adam demiş yuh diyorum size.

Eskiden yorumculuk yaptığı Bizim Stadyum programını araştırın bakalım. Gs ile ne dalgalar geçtiğinden haberiniz yok.

Bu da 6 ay önce Telegolde yaptığı trollüklerden biri. Gökmen az bile yapıyor.

ilk üzülmüştüm ama iyi olmuş selim soydana helal gökmen özdenak

• adam öcünü almış..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.