Şimdi Ara

Gökmen'in yaptığı ayıp ya (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
1
Favori
2.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Seviyesiz herif belli etmiş iste kendini.
    Emuga goummm dediği videodan belli ne halt olduğu zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gökmenin gömleklere hastayım, herif hala 1920lerde oldugunu sanıyor
  • İroni diyor bide sürekli anlamını bildigini zannetmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gökmen ayıdır ama burda iyi yapmış ilk defa tektir ettim evet ilk ve son oldu.
  • saçma sapan olaylar ya bu nedir allah aşkına birde bu adamlar tv programı yapıyor gram kafaları yok ikisi içinde söylüyorum böyle saçma sapan şeylerden dalga konusu falan yapıp trollüyorlarsa birbirlerini ne diyim ki kaç yaşına gelmiş adamlar akıl boş boşuna başta demiyolar.
  • yahu bu hülya koçyiğit selim soydan'la evliymiş vay anasını bilmiyordum
  • Yav gökmene laf atan harbi galatasarylı olamaz. Dünyadan bi habermisiniz be arkadaşım o telegol programında gökmen olmayacak GS yerin dibine vuruyolar heleki selim denilen kişi. başlığa falan bkıyorum da ayıp falan yok şeker gibi adam yav siz nasıl galatasaraylısınız ? adamlar napalım da GALATASARAY'ı gömelim diye cayır cayır malzeme arıyolar. ziya,selim bunlar harbi fenerli takımalrını nasıl koruyolar ziya neyse arada doğru konuşuyo gerçekleri söylüyo ama selim deilen adamın yorumculukla alakası yok oraya o adamı feneri korusun kollasın diye oturtmuşlar. Zaten bizim en büyük düşmanımız kendimiiz kendi taraftarımkız bile o adama şeker gibi diyip gökmeni ayıplıyosa ben diyecek başka hiç bişey bulamıyorum. Elin fenerlileri birbirlerni nasıl kolluyolar en ufacıcık bak en ufacıcık bir GALATASARAY malzemesi olsun hep birlikte yükleniyorlar taviz vermiyolar şu hareketi selim gökmene yapsa varya fenerliler yıkar ortalığı şamar olanına döneriz. selim soydan bildiğin GALATASARAY düşmanıdır o adamın ne vukaatları var 1 gün olsun bizi övmemiş hakkımızda olumlu konuşmamıştır. HELAL OLSUN SANA GÖKMEN SEN VE SENİN GİBİLER TV. DÜNYASININ ÖNÜNDE OLURLARSA GALATASARAYA KİMSE BİŞEY DİYEMEZ. zaten yeternice fenerli var TV. dünyasında herkez bizi gömüyo 1 tane adam akıllı fanatik,bizden biri var ona bari sahip çıkalım.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.