Şimdi Ara

Gökmen'in yaptığı ayıp ya (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
1
Favori
2.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: How Ghastly

Bizden de böyle bir Ayı çıkmış işte. Boşuna Ayı Gökmen demiyorlar ya

kıyıp da değiştiremiyorum ama imzan süpermiş kardeş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hellmarch

Gökmen ,"AYI" lakabının gerektirdiği bütün vasıflara sahip.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakeen

Selim soydan galatasaray dusmani.net

+1905.Hak etmiş.İyi yapmış Gökmen.
  • O masadan kalkıp elini omzuna attığı andan itibaren tam troll tam.
  • Dün gül gül öldüm haketti adam o kadar fanatik ve gs düşmanı ki herkes galatasarayın ne kadar iyi oldugunu konusuyor bu hala drogba sneijdere rağmen fenerin kadrosu daha iyi fener şampiyon olacak uefayı alacak aykut iyi hoca felan diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarı&kırmızı

quote:

Bu konudan aldım bakabilirsin.

http://forum.donanimhaber.com/m_74846996/tm.htm

• Hemen vurmayın adama. O programda ikisi sürekli atışıyorlar. Bazen 6-0 muhabbeti dönüyor bazen uefa muhabbeti. Birbirlerini trolleyip gülüyorlar.
  • Nasıl da başını öne doğru eğiyor. selim bunları hak ediyor.. ediyorr
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sarı&kırmızı

quote:

Bu konudan aldım bakabilirsin.

http://forum.donanimhaber.com/m_74846996/tm.htm

aldık bakalım.içimizde kalmasın

• Selim Soydan'a ayıp olmuş, şeker gibi adam falan demiş bazıları siz ne içtiniz kardeşler bu adamın nasıl bir troll olduğunu nasıl takımımızla dalga geçtiğini bilmiyorsunuz heralde. Gökmen reis iyi yapmış güldüm valla
  • la selim soydan şükrüsaraçoğlu stadının adını değiştirip 6 kasım şükrü saraçoğlu yapılmasını teklif etmiş bi adamdır aziz yıldırıma ne şekeri adamı ya. iyi yapöış gökmen
  • helal olsun valla yerin dibine soktu herifi dün ne güzel izledik gülmekten yerlere yattım az bile ona çok dalga geçti zamanında hiç üzülmedim valla siz bu adamı bilmiyosunuz ondan üzülüyosunuz hatta Gökmen abi çok güzel hazırlanmış boş boş değil
  • Arkadaş tanımadan şeker adam diyorsunuz, o herif Ziya'dan daha troll daha Galatasaray düşmanı bir adam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vladimir İlyiç Lénin

Arkadaş tanımadan şeker adam diyorsunuz, o herif Ziya'dan daha troll daha Galatasaray düşmanı bir adam.

Ziya Şengül hep kendi takımını eleştiriyor ne zaman görsem.Bize bir şey dediğini duymadım.
  • türk futbolu piliklerden geçilmiyor buna selim soydan, ziya şengül de dahildir.

program için konuşursak hepsi reytink amaçlı yapılan senaryolardır. emin olun selim soydanda program öncesi o yapılanları biliyordu bırakın bu saçmalıkları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü2013

quote:

Orijinalden alıntı: Vladimir İlyiç Lénin

Arkadaş tanımadan şeker adam diyorsunuz, o herif Ziya'dan daha troll daha Galatasaray düşmanı bir adam.

Ziya Şengül hep kendi takımını eleştiriyor ne zaman görsem.Bize bir şey dediğini duymadım.

Sana denk gelmemiş, trollün kralıdır kendileri.
  • Programın amacı trollük zaten. Oradaki tek düzgün yorumcu kaya çilingiroğlu.
  • Selim Soydan gerçekten çok koyu Fenerli.Aşırı en kötü zaman bile över takımını.Bazen sinir ediyor bu yüzden adamı.Ama ayıp lan
  • quote:

Orijinalden alıntı: ermisss

la selim soydan şükrüsaraçoğlu stadının adını değiştirip 6 kasım şükrü saraçoğlu yapılmasını teklif etmiş bi adamdır aziz yıldırıma ne şekeri adamı ya. iyi yapöış gökmen

Evet bunu bilmeyenler var. Artı olarak Emre'nin yaptığı çirkefliklerden sonra kendini hala Galatasaray oyuncusu sanıyor , burası Fb kulübü demişti.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.