Şimdi Ara

gol

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• helal olsun yattara'ya kendini affettirdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Harwest

helal olsun yattara'ya kendini affettirdi
    Helal ya helal
  • quote:

Orijinalden alıntı: They Will Return

Helal ya helal

Alıntıları Göster
    nasıl attı öyle yaa akıllara zarar

• quote:

Orijinalden alıntı: Harwest

helal olsun yattara'ya kendini affettirdi
    tebrikler trabzon.avantaj yakaladılar.maçı izlemedim ama lig maçından anladığım kadarıyla bi tane son vuruşu çok iyi olan forvet lazım.sağdan yattara,soldan marceliho'nun paslarıyla sonuca giderler o zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavkar@fb

tebrikler trabzon.avantaj yakaladılar.maçı izlemedim ama lig maçından anladığım kadarıyla bi tane son vuruşu çok iyi olan forvet lazım.sağdan yattara,soldan marceliho'nun paslarıyla sonuca giderler o zaman.

Alıntıları Göster
    rehavet oluşmasın aman uşaklar aman ne olur trabzonda dikkat edin!!!!!!!!
    top yapmakta zorlandık 50 tane topta trabzonda kaybedersek bu iş zorlaşır. ardarda 5 pas yapamadık futbolu hiç ama hiç beğenmedim. fatih in yarısı kadar birini bulsak gene yeter.

bi sözde lazaroniye....
    bu takımı daha tanıyamamış. gökdenizi 11 de oynatmamakta neyin nesi ya????
    ömer rızaya nasıl bu kadar tahammül edebilmiş birileri sormalı. adam gibi bi kadroyla trabzonda oynamak lazım yoksa iş çok zor çookkk

• quote:

Orijinalden alıntı: Karahanli61

top yapmakta zorlandık 50 tane topta trabzonda kaybedersek bu iş zorlaşır. ardarda 5 pas yapamadık futbolu hiç ama hiç beğenmedim. fatih in yarısı kadar birini bulsak gene yeter.

bi sözde lazaroniye....
    ömer rızaya nasıl bu kadar tahammül edebilmiş birileri sormalı. adam gibi bi kadroyla trabzonda oynamak lazım yoksa iş çok zor çookkk

Alıntıları Göster
    allah yardımcımız olsun bu sene ... de şu yattara niye ligde ilk 11 başlamadı anlamadım gitti

• quote:

Orijinalden alıntı: Karahanli61

bi sözde lazaroniye....

Alıntıları Göster
    Amma koymuştur rumlara

Eğer Yattara 90 da atamayıp Trabzon buraya mağlup dönseydi, havaalanından nasıl çıkarlardı bilmem

• helal be yattara'ya ipten aldı valla trabzonu,trabzonlu arkadaşlar kusura bakmayın ama fatih gittikten sonra takımın yarısı gitmiş sanki,inşallah trabzonda taraftar desteği ile rumları tarumar ederde bizde zevkten dört köşe oluruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: goktug82

allah yardımcımız olsun bu sene ... de şu yattara niye ligde ilk 11 başlamadı anlamadım gitti

Alıntıları Göster
    Ersen Martin-Umut-Ömer Rıza bence iyi forvetler Trabzon iş yapabilir diyorum ama anladıgım kadarıyla oyuna yansıtmıyorlar potansiyeli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: labmen

helal be yattara'ya ipten aldı valla trabzonu,trabzonlu arkadaşlar kusura bakmayın ama fatih gittikten sonra takımın yarısı gitmiş sanki,inşallah trabzonda taraftar desteği ile rumları tarumar ederde bizde zevkten dört köşe oluruz
    yattara mükemmel bir gol attı rumlar resmen şok oldu neredeyse 2.golde geliyordu
    tranzon Avni Akerde rumlara sahayı dar eder ve bir üst tura çıkar
    TRABZONSPOR'a başarılar dilerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: @pi

Ersen Martin-Umut-Ömer Rıza bence iyi forvetler Trabzon iş yapabilir diyorum ama anladıgım kadarıyla oyuna yansıtmıyorlar potansiyeli.

Alıntıları Göster
    Helal Trabzona.Yüzümüzü Kara Çıkarmadı.Yattaranın atmasına çok sevindim.Keşke fenerde olsa şu yattara yav
  • quote:

Orijinalden alıntı: @pi

Alıntıları Göster
    yattara süper adam ya. çok daha büyük takımlarda oynayabilecek kapasitede bir adam. gökdeniz ilk onbirde oynamalıydı. fatihin eksikliğini çok hissetti trabzon. inşallah rumları eleriz de gruplarda ersen martin marcelinho falan oynayınca daha iyi olacaktır. kayseri beşiktaş ve trabzon uefada gruplarda olacak inşallah fb de galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: somali

yattara süper adam ya. çok daha büyük takımlarda oynayabilecek kapasitede bir adam. gökdeniz ilk onbirde oynamalıydı. fatihin eksikliğini çok hissetti trabzon. inşallah rumları eleriz de gruplarda ersen martin marcelinho falan oynayınca daha iyi olacaktır. kayseri beşiktaş ve trabzon uefada gruplarda olacak inşallah fb de galiba

Alıntıları Göster
    işte bu rumların işi bitti. Trabzon evinde kazanır bu turu geçer. Başarılar

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0FDA1336A

işte bu rumların işi bitti. Trabzon evinde kazanır bu turu geçer. Başarılar

Alıntıları Göster
    40.dakikadan beri gezerek top oynayan yattara ve diğer yabancıya nasıl tahammül etti t.direktör aklım almadı..Yattara golü atmasa geceyi "0"la bitirecekti..1tek hayyrlı top atmadı..koşmadı adam gibi bile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Technics

40.dakikadan beri gezerek top oynayan yattara ve diğer yabancıya nasıl tahammül etti t.direktör aklım almadı..Yattara golü atmasa geceyi "0"la bitirecekti..1tek hayyrlı top atmadı..koşmadı adam gibi bile.

Alıntıları Göster
    Neyse son anda kurtardılar, burada yenilip elenirler artık..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ermanpac

Neyse son anda kurtardılar, burada yenilip elenirler artık..

Alıntıları Göster
    valla maçın sonunu sinirden izlemedim.gene rumlara rezil olduk diye girdim foruma ama neyseki yattara atmış.burdada ezelim onları.türk düşmanları.ama şunuda söylemeden edemicem.trabzon çok çok kötü.ben böyle bi forvet görmedim.ne ömer rıza nede umuttan bi golcü olmaz.fatih gibi bir yıldızı izleyemiyecek olmakda ayrı bir hüzün veriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: nastyboy

Helal Trabzona.Yüzümüzü Kara Çıkarmadı.Yattaranın atmasına çok sevindim.Keşke fenerde olsa şu yattara yav

Alıntıları Göster
    Trabzonspor u ve Yattarayı tebrik ediyorum...!!

Helal olsun...!!

Rövanşta rumları avni aker de magfetmeliyiz...

• quote:

Orijinalden alıntı: recep41

valla maçın sonunu sinirden izlemedim.gene rumlara rezil olduk diye girdim foruma ama neyseki yattara atmış.burdada ezelim onları.türk düşmanları.ama şunuda söylemeden edemicem.trabzon çok çok kötü.ben böyle bi forvet görmedim.ne ömer rıza nede umuttan bi golcü olmaz.fatih gibi bir yıldızı izleyemiyecek olmakda ayrı bir hüzün veriyor.

Alıntıları Göster
    Neyse arkadaşlar. 1-1 de fena sonuç değil. TS ikinci maçta daha derli toplu oynayıp turu geçecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: cdemir

Neyse arkadaşlar. 1-1 de fena sonuç değil. TS ikinci maçta daha derli toplu oynayıp turu geçecektir.

Alıntıları Göster
    Son anda kurtardı paçayı trabzonspor hiç beğenmedim trabzonsporu bu akşam .Ama yattara'nın gölü süperdi hakkını yememek lazım.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.