Şimdi Ara

GOLD BOMBAYI PATLATTI (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
239
Cevap
11
Favori
24.384
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Fiyatlar çok uçuk 100 indirim bile 595 TL oluyor discovery 4 gb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi duzguner42 -- 9 Mayıs 2014; 20:35:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu bkm ekranında sıparısın hata verıp paranın çekilmesi ilk duyduğum değil,1 kaç ay önce kız arkadaşımın başına geldi morhipodan alışveriş yaparken.

morhipo bkm uğraştı durdu hepsi birbirine atıyor suçu ama asıl suçlu bkm tabiki.

kısacası o zamandan beri bkm hesabını da kapattı,müşteri hizmetlerine dert anlatamıyorsun bir saat bağlanamıyorsun sıkıntılı bir sistem
  • duzguner42 kullanıcısına yanıt
    bazı modellerde şişirme mevcut ben 16 lık almıştım 650 ye

• http://www.gold.com.tr/alisverisi-kolaylastiran-hediye-kartlari-9-taksitle_ok32955019 acaba burdan hediye kartı alıp telefonu taksitle alamazmıyız
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslanhalim

http://www.gold.com.tr/alisverisi-kolaylastiran-hediye-kartlari-9-taksitle_ok32955019 acaba burdan hediye kartı alıp telefonu taksitle alamazmıyız

Normalde alırsın ama bkm ile maalesef
  • aslanhalim kullanıcısına yanıt
    Garanti bonusunuz varsa 75 üstü alışverişi 3 e bölüyor.

• 100 TL ödeme ekranında mı düşüyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • maksi09 kullanıcısına yanıt
    evet

• aslında bonusla alınırsa garanti link avantajıx falan şu cihaz 520 lere geliyor ki bence hiç fena değil ihtiyacım olmasa da alasım geldi

http://www.gold.com.tr/samsung-galaxy-tab3-gt-p5210-10-1inc-brown-tablet-pc_u
  • kampanya bittimi acaba notebook alacam fakat 100 tl ödeme ekranında düşmüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞAYAN

kampanya bittimi acaba notebook alacam fakat 100 tl ödeme ekranında düşmüyor

Ve kampanya bitti(!)
  • quote:

Orijinalden alıntı: feumarte

quote:

Orijinalden alıntı: ŞAYAN

kampanya bittimi acaba notebook alacam fakat 100 tl ödeme ekranında düşmüyor

Ve kampanya bitti(!)

500 kişi daha eklemişler ama oda bitti sanırım
  • Dun 499a regal tv aldim super oldu firsat. 25 tl de hediye ceki yuklenecekmis. Paylasana tesekkurler

• arkadaşlar halen 100tl veriyor mu? 100tl bonus var onu kullanarak alışveriş yapayım onun üstüne de bkm den 100 gelsin 200 indirimli alayım herhangi birşey..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ksk_mehmet

arkadaşlar halen 100tl veriyor mu? 100tl bonus var onu kullanarak alışveriş yapayım onun üstüne de bkm den 100 gelsin 200 indirimli alayım herhangi birşey..

kampanya bitti
  • Arçelik Telve almıştım anneme çiftli olanından 9 Mayıs'ta.. Bir haftadır bekletiyor bugün göndereceğiz bugün göndereceğiz diye. Bugün arayıp utanmadan haftaya Perşembe göndereceğiz dediler dalga geçer gibi.

Siparişi iptal etsem tam tutarı geri verirler mi ki? Ürün bedeli 299 ama 100 TL düşüp mü iade ederler acaba, fikri olan var mı? (Farklı ürün de almıştım, onu ayrı kargo ile göndermişler müşteri memnuniyeti için(!).. ) ilk alışverişimdi, son oldu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi basturkemin -- 16 Mayıs 2014; 2:35:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: basturkemin

Arçelik Telve almıştım anneme çiftli olanından 9 Mayıs'ta.. Bir haftadır bekletiyor bugün göndereceğiz bugün göndereceğiz diye. Bugün arayıp utanmadan haftaya Perşembe göndereceğiz dediler dalga geçer gibi.

Siparişi iptal etsem tam tutarı geri verirler mi ki? Ürün bedeli 299 ama 100 TL düşüp mü iade ederler acaba, fikri olan var mı? (Farklı ürün de almıştım, onu ayrı kargo ile göndermişler müşteri memnuniyeti için(!).. ) ilk alışverişimdi, son oldu..

bende 7 mayısta vermiştim siparişi hala temin edilecek. Dün aradım tam müşteri hizmetlerine bağlanacak iken benim olduğumu mu anladılar ne yaptılar mail geldi telefona ürününüz kargoya verilecektir diye. Bugün baktım hala temin ediliyor gözüküyor. Ne dandik bir firmaymış bunlar

14.05.2014 Değerli Müşterimiz; Ürün temini bugün sağlanmış olup, siparişinizin kargoya teslimatı gün içerisinde yapılacaktır.Tedarikçi firma kaynaklı yaşanan aksaklıktan dolayı tarafınızdan özür diler,anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Gold.com.tr

16.05.2014 oldu hala Ürünleriniz Temin Ediliyor. yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Balbes -- 16 Mayıs 2014; 4:01:04 >

• quote:

Orijinalden alıntı: basturkemin

Arçelik Telve almıştım anneme çiftli olanından 9 Mayıs'ta.. Bir haftadır bekletiyor bugün göndereceğiz bugün göndereceğiz diye. Bugün arayıp utanmadan haftaya Perşembe göndereceğiz dediler dalga geçer gibi.

iptal etme. Ondan sonra haftalarca para iadesi diye uğraşırsın. En iyisi bekleyip ürünü almak.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.