Şimdi Ara

GOLDDAN COOLERDRIVE-6 ALANLAR:BURAYA (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bu sanayi.gov sitesi çıldırtacak beni...sürekli hata veriyor... sizlerde durum nedir verdiniz mi şikayetinizi sanayi.gov sitesine? tüketici hakem heyetine gitmeye üşenseniz bile sanayi gov sitesine mutlaka dilekçe mail atın.....en azından bu firma ceza alır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Pıncır

Arkadaşlar benimde siparişi iptal ettiler, burayı yeni buldum (malum tüketici başvurusunu hazırladım verdim). Ekran görüntülerini en başından heradımda bende almıştım.

Elinizde olan hertürlü delili (e-postalar dahil) dilekçenize ekleyin, Tüketici Hakem Heyetine başvurun.

Konu hakkında yardım isteyen yada başvuru dilekçemin örneğini isteyen herkes mail adresini yazarak buradan PM atabilir, elimden geldiğince yardımcı olacağım.

hocam ornek dilekçe var ama konuyla ilgili dilekçe verirseniz iyi olur. sonuçta konu ve başımıza gelen aynı olay. sadece ürün adedini ve sipariş numarasını değiştiricem.
  • Arkadaşlar bugün Hakem heyetinin toplantısına katıldım, diğer şikayetim yanında bunuda değerlendirmeye aldılar ve firmanın "haksız yere satıştan kaçınma" maddesini ihtal ettiği tespitiyle 20 güne kalmaz karar yazısı çıkacak.

Sikayet eden arkadaşlar varsa buradan gelişmeleri haber verelim birbirimize. Benden talebi olan yada birşeyler soracak arkadaşlar PM atabilirler, elimden geldiğince yardımcı olacağım.

Değişiklik=imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pıncır -- 15 Ekim 2008; 0:07:09 >
  • Alınan kararlar,verilen cezalar falan fistan v.s.

Gold hiçbirini takmaz,umursamaz bile.Bu yüzden istediğiniz yere başvurun.Sadece tüh ulan alamadık diye serzenişlenirsiniz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Pıncır

Arkadaşlar bugün Hakem heyetinin toplantısına katıldım, diğer şikayetim yanında bunuda değerlendirmeye aldılar ve firmanın "haksız yere satıştan kaçınma" maddesini ihtal ettiği tespitiyle 20 güne kalmaz karar yazısı çıkacak.

Sikayet eden arkadaşlar varsa buradan gelişmeleri haber verelim birbirimize. Benden talebi olan yada birşeyler soracak arkadaşlar PM atabilirler, elimden geldiğince yardımcı olacağım.

Değişiklik=imla

teşekkürlerdeğişiklikleri haber verdiğin için.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.