Şimdi Ara

GOLDDAN COOLERDRIVE-6 ALANLAR:BURAYA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • EVET 2 GÜN ÖNCE GOL.DDAN COOLERDRİVE 6 ÜRÜNÜNÜ ALANLAR BURDA TOPLAŞALIM..ORDA KONU SİLİNDİĞİ İÇİN KONUYA BURDA DEVAM EDEBİLİRİZ...SİZDE DURUM NEDİR, TÜKETİCİ HAKEM HEYETİNE GİDEN VAR MI?

NOT: PROVAKATÖRLER OLABİLİR. O YÜZDEN LÜTFEN CEVAP VERMEYİN ARKADAŞLAR. AKSİ HALDE KONU KAPANIYOR. CEVAP VERMEK YERİNE YOKMUŞLAR GİBİ SALLAMAZSANIZ YAZDIKLARINI ,SIKILIP GİDERLER..AKSİ HALDE KENDİLERİNE EĞLENCE ÇIKIYOR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LOLOM -- 7 Ekim 2008; 13:25:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: boldshark

haber verilmeyenler varsa. liste şeklinde belirtin. pm atmaya devam edeyim
    ayrıca konu silinmeden once 4 sayfayıda kaydetmiştim. istenirse ordanda mesaj atabilirim mağdurlara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jeofizikci -- 7 Ekim 2008; 13:13:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jeofizikci

ayrıca konu silinmeden once 4 sayfayıda kaydetmiştim. istenirse ordanda mesaj atabilirim mağdurlara

Alıntıları Göster
    ben herkese attım hocam...yani sıcak fırsatlar sayfasında mesajı olan hemen hemen herkese attım pm (bazıları pm almayı kapattığı için onlara gitmedi) ...tahminimce bu hafta gitmeyi düşünüyorum hakem heyetine...yalnız bu konuda (hakem heyeti) bilgi sahibi arkadaşlar varsa bilgi yardımında bulunursa iyi olur...kapanan sayfamızda dilekçe örneği vardı...onu kopyaladım..doldurup inşallah bu hafta vericem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LOLOM -- 7 Ekim 2008; 13:21:14 >

• quote:

Alıntıları Göster
    beni aramışlar ama açamadım birdaha da arayan soran olmadı ne yapayım sizce benmi arayayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: kankokusu

beni aramışlar ama açamadım birdaha da arayan soran olmadı ne yapayım sizce benmi arayayım

Alıntıları Göster
    arasan da bir şey farketmez...göndermiyoruz diyorlar sadece...o yüzden gereksiz telefon faturası ödeme...doğrudan hakem heyetine başvurmak lazım...ilk olarak sanayi.gov sitesine mesaj atmayı denemiştim ama sitelerinde sorun varmış sanırım...mesaj ulaşmadı siteye...tekrar deneyecem bir ara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LOLOM

arasan da bir şey farketmez...göndermiyoruz diyorlar sadece...o yüzden gereksiz telefon faturası ödeme...doğrudan hakem heyetine başvurmak lazım...ilk olarak sanayi.gov sitesine mesaj atmayı denemiştim ama sitelerinde sorun varmış sanırım...mesaj ulaşmadı siteye...tekrar deneyecem bir ara.

Alıntıları Göster
    5.10.2008 ve 6.10.2008 tarihlerindehttp://www.gold.com.tr
    sitesinden verdiğim 4 ytl 74 kuruş değerindeki 29***** ve 61***** numaralı(Cooler Master LHD-V06-UK CoolDrive 6 isimli)
    2 ayrı siparişim , firma tarafından bana sorulmadan ve onayım alınmadan iptal edilmiştir..Tüm çabalarıma rağmen yasaları
    umursamaz bir şekilde siparişlerimin gönderilmeyeceği belirtilmiştir.Bu konuda yardımınızı rica ediyorum.

sanayi.gov sitesine atmaya çalıştığım şikayet metni buydu..sizlerde size göre düzeltmeleri yapıp yollayabilirsiniz. bu arada firma ,ili-ilçesi , telefonu ve email adresi olarak ;

İSTANBUL

ÜSKÜDAR

(216) 554 75 47

kemal.ciftci@gold.com.tr yazabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: LOLOM

5.10.2008 ve 6.10.2008 tarihlerindehttp://www.gold.com.tr
    sitesinden verdiğim 4 ytl 74 kuruş değerindeki 29***** ve 61***** numaralı(Cooler Master LHD-V06-UK CoolDrive 6 isimli)
    2 ayrı siparişim , firma tarafından bana sorulmadan ve onayım alınmadan iptal edilmiştir..Tüm çabalarıma rağmen yasaları
    umursamaz bir şekilde siparişlerimin gönderilmeyeceği belirtilmiştir.Bu konuda yardımınızı rica ediyorum.

sanayi.gov sitesine atmaya çalıştığım şikayet metni buydu..sizlerde size göre düzeltmeleri yapıp yollayabilirsiniz. bu arada firma ,ili-ilçesi , telefonu ve email adresi olarak ;

İSTANBUL

ÜSKÜDAR

(216) 554 75 47

kemal.ciftci@gold.com.tr yazabilirsiniz.

Alıntıları Göster
    dilekçe orneğini bir daha vereyim. istanbul avrupa yakasnda olanlarla işbirliği yapabiliriz

Benim zamanında G0ld için vermeye niyetlendiğim dilekçeyi yazıyorum.

ŞİŞLİ KAYMAKAMLIĞI
    TÜKETİCİ SORUNLARI İLÇE HAKEM HEYETİ BAŞKANLIĞI'NA

ŞİKAYET EDEN: ....adı-soyadı....
    .....adres.......
    .....telefon.....

ŞİKAYET EDİLEN: G.old Bilgisayar Otomasyon Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.
    ......adres.....
    ......telefon ve fax noları....

ŞİKAYETİN KONUSU: Burada şikayetinizi kısaca anlatıyorsunuz.

OLAYLAR: Bu kısımda ise olayları tüm detayları ile anlatıyorsunuz. Tüketicinin korunması hakkındaki kanundan da gerekli yerleri yazınıza ekleyebilirsiniz.

HUKUKİ SEBEP: 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun

DELİLLER: Kredi kartı ödeme bilgisi veya banka dekontu, siparişinize dair aldığınız ss leri burada sıralayarak dosyaya ya ekleyiniz.

NETİCE-İ TALEP: Burada ise hakem heyetinden isteğinizi yazabilirsiniz.

tarih
    ad-soyad
    imza

-------------------------------

Başlık kısmında bulunduğunuz yerde il hakem heyeti varsa başlığı ona göre değiştirebilirsiniz.

• quote:

dilekçe orneğini bir daha vereyim. istanbul avrupa yakasnda olanlarla işbirliği yapabiliriz

Benim zamanında G0ld için vermeye niyetlendiğim dilekçeyi yazıyorum.

ŞİŞLİ KAYMAKAMLIĞI
    TÜKETİCİ SORUNLARI İLÇE HAKEM HEYETİ BAŞKANLIĞI'NA

ŞİKAYET EDEN: ....adı-soyadı....
    .....adres.......
    .....telefon.....

ŞİKAYET EDİLEN: G.old Bilgisayar Otomasyon Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.
    ......adres.....
    ......telefon ve fax noları....

ŞİKAYETİN KONUSU: Burada şikayetinizi kısaca anlatıyorsunuz.

OLAYLAR: Bu kısımda ise olayları tüm detayları ile anlatıyorsunuz. Tüketicinin korunması hakkındaki kanundan da gerekli yerleri yazınıza ekleyebilirsiniz.

HUKUKİ SEBEP: 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun

DELİLLER: Kredi kartı ödeme bilgisi veya banka dekontu, siparişinize dair aldığınız ss leri burada sıralayarak dosyaya ya ekleyiniz.

NETİCE-İ TALEP: Burada ise hakem heyetinden isteğinizi yazabilirsiniz.

tarih
    ad-soyad
    imza

-------------------------------

Başlık kısmında bulunduğunuz yerde il hakem heyeti varsa başlığı ona göre değiştirebilirsiniz.

Alıntıları Göster
    Arkdaşlar gelişmeler nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: PoISoN

Arkdaşlar gelişmeler nedir?

Alıntıları Göster
    ya ben sanal kart oluşturup bi de havale ile sipariş verdim. benden herhangi bir para gitmedi,bu durumda gene de şikayet edebilir miyim acaba? havale yapmam gerekir mi ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akruban -- 7 Ekim 2008; 14:53:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akruban

ya ben sanal kart oluşturup bi de havale ile sipariş verdim. benden herhangi bir para gitmedi,bu durumda gene de şikayet edebilir miyim acaba? havale yapmam gerekir mi ki?

Alıntıları Göster
    adamlar bana Sadece diyorki biz iptal ettik başkada birşey yok ewet arkadaşlar bundan sonra ne tür bir yol izliycez.
  • quote:

adamlar bana Sadece diyorki biz iptal ettik başkada birşey yok ewet arkadaşlar bundan sonra ne tür bir yol izliycez.

Alıntıları Göster
    gözümsünüz
    birlikte hareket edelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: alirbsh

gözümsünüz
    birlikte hareket edelim

Alıntıları Göster
    Benim siparişide iptal etmişler sözde ulaşamamışlar öyle iptal etmişler ama alakası yok aramadılar bile .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quaker

Benim siparişide iptal etmişler sözde ulaşamamışlar öyle iptal etmişler ama alakası yok aramadılar bile .

Alıntıları Göster
    ardakşlar sipariş ekranları screenshot alan warmı acaba ?
  • quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: PoISoN

Ben bütün adımlardan ss aldım. Girişimde bulunmaya niyetliyim firmanın tutumundan dolayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quaker

quote:

Orjinalden alıntı: PoISoN

Ben bütün adımlardan ss aldım. Girişimde bulunmaya niyetliyim firmanın tutumundan dolayı.

Alıntıları Göster
    bende en yakın zamanda bankadan işlemin dekumunu alıp hakem heyetine gidicem
  • şu gold hakkında birgün de güzel birşey duyalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Solu

şu gold hakkında birgün de güzel birşey duyalım
    Arkadaşlar benimde siparişi iptal ettiler, burayı yeni buldum (malum tüketici başvurusunu hazırladım verdim). Ekran görüntülerini en başından heradımda bende almıştım.

Elinizde olan hertürlü delili (e-postalar dahil) dilekçenize ekleyin, Tüketici Hakem Heyetine başvurun.

Konu hakkında yardım isteyen yada başvuru dilekçemin örneğini isteyen herkes mail adresini yazarak buradan PM atabilir, elimden geldiğince yardımcı olacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pıncır

Arkadaşlar benimde siparişi iptal ettiler, burayı yeni buldum (malum tüketici başvurusunu hazırladım verdim). Ekran görüntülerini en başından heradımda bende almıştım.

Elinizde olan hertürlü delili (e-postalar dahil) dilekçenize ekleyin, Tüketici Hakem Heyetine başvurun.

Konu hakkında yardım isteyen yada başvuru dilekçemin örneğini isteyen herkes mail adresini yazarak buradan PM atabilir, elimden geldiğince yardımcı olacağım.

Alıntıları Göster
    ya olay nedir arkadaşlar birisi dolandırdı mı sizi?

• quote:

Orijinalden alıntı: PowerOn

ya olay nedir arkadaşlar birisi dolandırdı mı sizi?

Alıntıları Göster
    golddan bir ürün aldık fiya baya düşüktü ve şimdi göndermek istemiyorlar. siparişleri sorgusuzca iptal ediyorlar.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.