Şimdi Ara

GOLF GOAL 1. 6 MİDLİNE ( SUNROOF LU ) ORJİNAL FULL+ FULL

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    deneyimlerinizden yaralanarak bir Wv sahibi olmayı düşünüyorum, lütfen yardım edin ve linkteki arabaya bir bakın
    arabanın arka sol ve sağ çamurluğunda boya yapılmış sebebi lastikler sürrtüğü için çamurluğu biraz genişletmeye çalışmışlar
    ön tsol tekerlekten sonraki çamurluk kısmındada park halindeyken ufak bir darbe almış
    satıcı arkadaş 28500 ytl e bırakırım dedi siz ne diyorsunuz lütfen bilgilendirin
    bu araba fsi mı? 6 vitesmi ? satıcı bana fsi olmadığını 16 valve olduğunu söyledi bende wv acemisi olduğumdan size soruyorum
    28000 ytl benim son limitim ayrıca başka bir wv golf önerebilirmisiniz

http://www.sahibinden.com/golf_goal_1_6_midline_sunroof_lu_orjinal_full_fullWQQaXQQ6159201WQQpXQQdisplayitem?keyword=6159201http://www.sahibinden.com/golf_goal_1_6_midline_sunroof_lu_orjinal_full_fullWQQaXQQ6159201WQQpXQQdisplayitem?keyword=6159201

• Aracin ilaninda fsi oldugu yaziyor ama arka resim tam olarak gorunemedigi icin fsi yazip yazmadigini goremedim.
    Fiyat fena degil.Su an sifir km midline golf 1.6 34 bin ytl.PAzarlikla 33 e kadar duserler herhalde.Fsi ise pazarlikla 34 civarina duser,
    Ben simdi olayi anlamadim.ilana full+full yazmis.Bunu ne cesaretle yazmis ki?Comfortline bile olsa full+full olmuyor araci.Herhalde ilgi cekmek icin boyle birsey yapmis.Alacagini arac full+full degil aksine orta donanimli bir arac.
    Motor eger 1.6 fsi degilse 1.6 102 hp 8v dir.Bildigim kadari ile su anki goldlerde 1.6 8v uygulaniyor.Bir ara eski kasa golf ve bora pasific modellerinde 1.6 105 hp 16 v uygulandi.Fakat yeni kasa golflerde yani alacaginiz aracta 1.6 105 hp 16v motor hic uygulanmadi.1.6 102 hp 8v lik motor bulunuyor.
    Anlasilan bu galeri yada sahis biraz yalan atmayi seviyor.Sahsen ticarette bence en onemli sey ticaret ahlakidir.Varsan baksan boyali yerlerde baska birseyden dolayi boya olmustur.
    Size tavsiyeme eger 28500 un uzerine 4500 daha ekleyebilecekseniz gidip 0 km almanizdan yanadir...4500 ytl icin 40 bin kmlik orjinalligi bozulmus arabaya sahsen ben olsam binmezdim fakat sizi bilemiyorum...

• açıkcası 14000 param var kalan kısmını kredi kullanmayı amaçlıyorum yani 14000ytl zaten şartları zorluyorum , bu fiyat aralığında 207-307 golf düşünüyorum 0 kilometre araç bana çok olur gerçi fiyatlar konusundada çok fikrim yok ama alım gücüm bu kadar bu arada ilk kez araba alıcam için gerçekten işin acemisiyim, galerilerdende araba almak hiç içime sinmiyor
  • araç güzel. sanırsam fsi değil + 8v bir araç. 16v konusunda satıcı yanlış biliyor veya yalan söylüyor. ancak fiyat biraz fazla gibi. daha uyguna pazalık yapabilirsen al derim. mesela 26 civarı.
  • 25-26 iyi para ama o fiyata da galeri vermez bekler. biri de gelri alır mutlaka. 16 V değilse FSİ da değildir. normal 8 V dir. Zaten VW artık FSI üretimini durdurdu yok. Buna FULL+FULL dediyse CLine da FULFULFULL mu oluyor. Galeriler atmayı seviyor. Ve boya da varsa bence arkadaşlar haklı sürtme olmaz. KAldı ki eğer sürtme oldu da boyattıysa sorun daha devam eder. Sen başka arabalara bak arkadaş. O galeriden o arabayı alma. Bir keresinde DOD da tavan hariç komple boyalı bir GOLF gördüm aynısını galerinin biri arabam.com da (hemde araç DOD dayken) hasarsız yazmış. vs vs örnekleri çoğaltabiliriz. ben daha yeni araç aldım ve almadan önce çok araştırdım sahibinde.com da beyaz prime line golf vardı 2006 model ve 10.000 km de hem de sahibinden onu ara bul. 34 SE plakalı bir araçtı. ben donanımlı istediğimden almadım ama içim de gitti. CLine jetta aldım otomatik 2006 model.
  • İlk arabanız olacak ise ve de kredi kullanmayı düşünüyorsanız bence ilk etapta krediden sonra size masraf çıkartmayacak bir seçim yapmanız daha doğru olacak. Kısaca garantili ve pek tabiki 0 bir araç en mantıklısı. 2 el olarak aldığınız bu aracın size sorun açıp açmayacağını bilemiyorsunuz açarsa kötü çünkü garanti süresi bitmiş bir araç ve bu araç için kredi çekip borçlanıp bir de ileride çıkacak sorunlarla uğraşmakta var.

Tabi illa ki bir sorun çıkartacak demiyorum ama sizin bilmediğiniz nasıl kullanıldığı bilinmeyen bir araç ve siz bir şekilde borçlanıp böyle bir riske gireceksiniz. Arkadaşlara katılıyorum ilk aracınız ise size 0 bir araç yakışır madem bu civarlarda bir alım gücü oluşturabiliyorsunuz bir çok seçenek var piyasada yine de düşünün ve araştırın derim.

quote:

Orjinalden alıntı: airbus11

açıkcası 14000 param var kalan kısmını kredi kullanmayı amaçlıyorum yani 14000ytl zaten şartları zorluyorum , bu fiyat aralığında 207-307 golf düşünüyorum 0 kilometre araç bana çok olur gerçi fiyatlar konusundada çok fikrim yok ama alım gücüm bu kadar bu arada ilk kez araba alıcam için gerçekten işin acemisiyim, galerilerdende araba almak hiç içime sinmiyor

• Muhtemelen satıcı yanlış biliyor. Yalan söylediğini sanmıyorum zira benim bazı arkadaşlarım bile 102 bg'in 16v olduğunu sanıyorlardı. Benim 1999 model Polo'mun 1.6 8v 70 bg'lik motorunun biraz daha modifiye bir versiyonu olduğunu anlatana kadar akla karayı seçtim.

8v motor oldukça eski bir teknolojidir ve biraz fazla tüketir, ancak düşük devirlerde çok daha performanslıdır 16v'lere göre.
  • bildiğim kadarıyla motor 8v
    fsi ler 16 v
  • yanında da GOAL de yazmıyor GOAL deılmı acaba ? benım bıldıgım hem GOAL lerde yanında yazar
  • 8v ise benzin sarfiyatı daha da fazla olur bunuda göz ardı etmeyin derim..
  • ilanı veren arkadaş nasıl verdiyse anlamadım gitti araba fsi değil fsi yazmış golf goal mideline yazmış ve bana feyk bi ilan gibi geldi.

+ ilanda rengine füne demiş ama fotoğraftaki araç laciverrt yoksa ben mi yanlış görüyorum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimiferhat -- 10 Şubat 2008; 5:31:04 >
  • hem goal hem midline nasıl oluyor..??

goal ile midline ayrı donanımlar değil mi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.