Şimdi Ara

Google girilen kayıtlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ya daha önce yapmıştım ama şimdi aklıma gelmiyor googlede veya tarayıcılarda girdiğimiz site isimleri veya sözcük kelimelerin gösterilmemesi için bi seçenek vardı hangisydi nerdeydi bi türlü aklıma gelmedi bilen varsa bi yardımcı olsun

hem firefox hemde explorer için

• ie7'de Araçlar - İnternet Seçenekleri - Genel menüsünde sil butonuna bastığınızda karşınıza bir tablo gelecek. Oradan silmek istediğiniz grupları seçebilirsiniz.

Bir daha bunları kaydetmemesi için ise Araçlar - İnternet Seçenekleri - İçerik menüsünde Otomatik Tamamla yazısının karşısındaki Ayarlar butonunu kullanabilirsiniz.

NOT: İşlemleri yaptıktan sonra tüm explorer sayfalarını kapatıp sonra tekrar açmanız gerekebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vozer -- 19 Temmuz 2008; 11:42:50 >
  • cevabın için sağolda kardeşim onu biliorum
    ben onu sormamıştım tam analtamadım galiba bide sölim

mesela google ye girdik ya oraya ( araba ) yazdık ve ara dedik daha sonra gine googlede herhangi birşey aratmak istediğimiz bu ( a ) harfi ile ilgiliyse daha önce o hafrle ne aranmış gödterio

işte ben bunu gözükmesini istemiyorum nasıl yapabilirim bu sefer analatabildim galiba
  • firefoxta var zaten ama IE de rastlamadım
  • ya ben ikisndede yapmıştım ama nasıl yaptığımı hatırlamıom
  • Opera kullanıyorum hiçbir ayarıyla oynamadım ve dediğiniz gibi googlede daha önce girdiklerimin hiçbiri çıkmıyor.
  • tarayıcı ile pek bir alakası yok aslında.internet ayarlarından çerezleri silin ve daha sonrasında da kaydetmeyecek şekilde işaretleyin.
  • cookiesleri temizle
  • Kardeş,

Dediğimi bir denemiş olsaydın o ayarın benim dediğim yerden yapıldığını görürdün. Araçlar - İnternet Seçenekleri - İçerik menüsünde Otomatik Tamamla yazısının karşısındaki Ayarlar butonuna bastığında çıkan seçeneklerin içinde formlar diye bir seçenek var. İşte onun işaretini kaldırırsan artık kayıt tutmamaya başlar.

Daha önce kayıt altına alınmışları silmek için ise Araçlar - İnternet Seçenekleri - Genel menüsünde sil butonuna basıp çıkan listede form verilerini silmen gerek. (Bu dediğim Explorer 7 için geçerlidir 6 kullanıyorsan farklı olabilir.)

Bu işlemleri yaptığında artık google'da a yazdığında araba çıkmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vozer -- 19 Temmuz 2008; 20:11:07 >
  • vozer

eyv kardeşim şimdi oldu saol
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.