Şimdi Ara

GOOGLE MOON...Artık AY çok yakın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Dünyanın en büyük arama motoru Google, Neil Armstrong ve Edwin ''Buzz'' Aldrin'in ayda yürümelerinden tam 36 yıl sonra, harita hizmetine ay yüzeyini de ekledi.

Google Moon hizmeti, ''Google Maps'' gibi en yakındaki lokanta veya kullanılacak yolları göstermemesine karşın, ay yüzeyine ''zoom'' yapılmasına ve etrafa bakılmasına olanak sağlıyor.

http://moon.google.com adresinde başlatılan yeni hizmet sayesinde, 6 Apollo uçuşunun indiği yerleri de görmek mümkün oluyor.

Valla GOOGLE iyice abartı bu olayı.

Edit:resim ekleme

Apollo 11'in indiği yer.

Bu ise gene Apollo 11'in indiği yer. Fakat tam zoom ekranı. Bu ne?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cky -- 23 Temmuz 2005, 7:27:38 >

• bu google manyaklaştı en sonunda valla işi gücü yok böyle şeylerle uğraşıyor....
  • Dünyanın en büyük internet sayfalarından biri olmak kolay degil.. Cesit olusturmaya calisio adamlar..
  • Adamlar bütün interneti alacak, söylemedi demeyin..

Heriflerin hizmetlerini eskiden sayabiliyodum, şimdi çoğunu unutuyorum. Görürsünüz, bir de Google Messenger çıksın, GMail ile Hotmail'i dağıttı bu sefer kesin bitirecek. En az 1-2 yıl içinde işletim sistemi de çıkarırlar inşallah da Microsoft tarih olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fprox41 -- 23 Temmuz 2005, 9:31:11 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: cky

Bu ise gene Apollo 11'in indiği yer. Fakat tam zoom ekranı. Bu ne?

peynir o hatlar karışmış
  • Simdi yukarıda ki beyaz peynir alttaki gravier mi oluo?
  • helal be google
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.