Şimdi Ara

Gorev ve skill hakında ufak bi yardım pls

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Slm arkadaslar bu oyunu cok begendim ama bi sıkıntım var bişey anlamadım lvl 20 oldum bişey akademisine git dediler gittim bi kagıt aldım sonra başka biere gidip orda skillerimi ögrendim sonra change oldum niye oldum o nuda bilmiyorum zaten :) neyse ben bu skileri hep character bolumundeki bi yerden kullanmayacam heralde ko daki gibi rakamlara koyamıyomuyuz bu skilleri bide archer olmak istiyodum ben bi elfim buarada elves scout mu n oldum sanırım archer bu oluyo bikac tene skillimde cıktı bi görevi varmış 20. lvl de yapılıyomus bi yardım etseniz lütfen ben siteyi baya bi gezdim bu konuda bişey bulamadım bi yardım edin. extrem deyim kastinyen mi ne ordayım rast gele girdim zaten :D

• Slm oyunda Ko dan farklı olarak skill puanları kendımız dagıtmıyoruz. Puanlar otomatik dağılıyor ama biz skilleri koylerdeki adamlardan alıyoruz. Branşlaşmaya gelince sen Archery olacaksan eğer oyundaki kademelerin şu şekilde olacak ;
    Elven Fighter -> Elven Scout -> Plainswalker-> Silver Ranger
    Görevlerde ise Dark elf Fighter görevleri şunlar ;

* Görev ismi Path to a Palus Knight / Yeri Gludio Castle Town da Master Virgil den alıcan

diğer görev de

Path to an Assasin yeri Gludio Castle Town da Triskel den alıcan

Sen bi Fighter olarak bransını secmek ıstedıgın alanın gorevını yapacaksın.
    Umarım yardımcı olabilmisimdir
  • Human mystic im ben napacam ? level 20 görevi var sanırım bi tane mystic ten sonra ne olabilirim bu görevle ?
  • Human Mystic'lerin ilk braşlaşması şöle

ya Human Wizard seçecen yada Cleric, Wizard ı seçersen

Human Wizard -> Sorcerer/SS -> Necromancer -> Warlock

Cleric i seçersen

Cleric -> Bishop -> Prophet die devam edecen.
  • Kaly10cu yardımların için cok teşekkürler anladım biraz oyunu fakat şimdi ben archer olcam branşım bu olcak sen dark elfleri anlatmışsın elflerle aynımıdır yoksa elflerinde farklımıdır cok soruyorum ama idare et artık acemiyiz abi saolun herşey için aslında bu forumla ilgilenen birisi olsa ana başlıklar altında toplasa bilenler görevleri falan yazsada kimse kalabalık yapmasa (ben gibi) hem daha kolay olur bizim için hemde bilenler aynı şeyleri tekrar tekrar yazmazlar.
  • Kal yolcu ben ilk defa human seccem bana da Treasur hunter olmak için gerekli asamlari yazarsan sevinirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: nightemple

neyse ben bu skileri hep character bolumundeki bi yerden kullanmayacam heralde ko daki gibi rakamlara koyamıyomuyuz bu skilleri

Ben de oyuna ilk girdiğimde öyle sanıştım... Fakat biraz oynadıktan sonra ekranın en sağında bir çizgi gözüme çarptı... Mouse ile tutup sürükledim... Meğerse skill kısayol penceresi ordaymış ve sanırım oyuna girmeden evel çözünürlüğü değiştirdiğim için ekranın dışına sürüklenmiş... Tutup sol tarafa dayadım... (bunları kullanmak için F? tuşlarına basmalısın)
  • 1-2-3-4-5 vs. ile de kullanılıyo ama böle yapmak için şu gerekiyo: options da game var ordan enter chat diye bişey var bunu işaretliyoruz chat yeri sadece entera bastığımızda aktif oluyor bölece 1-2-3-4-5-6-7-8 vs. tuşlarıyla kullanabiliyoruz
  • ARKADASLAR ben knight online oyuyordum onceden. lıneage yenı baslıcam bi sorum olcak. elf yada dark elf olup saglam kılıc kulanma sansım varmı yanı warrıor gıbı... bırde sılver rager bıcak ve kılıc kulana bılır mı?....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.