Şimdi Ara

GÖREV YÖNETİCİSİ YOK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

dünden beri laptopumda görev yöneticisi çıkmıyor görev yöneticisini başlat dediğim de aşağıdaki uyarıyı alıyorum nasıl düzeltebilirim yardımcı olur musunuz

http://imageshack.us/photo/my-images/856/adszjpgs.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stier_22 -- 1 Nisan 2012; 21:04:29 >

• başlatan çalıştıra sunu yaz gpedit.msc bu komutla yöneticin gelir yönetim şablonundan sistemi sec ctrl komutlarına gir ve hepsini devre dışı bırak ozman çalısırrr .. oLmazsa ctrl_shıft_esc yapp ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_lastmannn

başlatan çalıştıra sunu yaz gpedit.msc bu komutla yöneticin gelir yönetim şablonundan sistemi sec ctrl komutlarına gir ve hepsini devre dışı bırak ozman çalısırrr .. oLmazsa ctrl_shıft_esc yapp ;)

Teşekkür ederim de ctrl komutları nerede ya da neyin için de karşıma bir sürü şey çıktı da :(
  • Bu konuda bilgisi olan yok mu :S
  • yukarıda cevap verilmiş ama tekrarlayım gpedit.msc
  • quote:

Orijinalden alıntı: stier_22

Arkadaşlar merhaba ,

dünden beri laptopumda görev yöneticisi çıkmıyor görev yöneticisini başlat dediğim de aşağıdaki uyarıyı alıyorum nasıl düzeltebilirim yardımcı olur musunuz

Virüs bulaşmış hocam, arkadaşların dediğide olmuyorsa pc yi güvenli modda başlatıp virüs taraması yaptır.
    Güvenli modda da açılmıyorsa işin bayağı zor. çünkü o tip virüsler çabuk yayılıp exe dosyalarını bozuyor, antivirüs yüklü değilse kuramıyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: PrettyKiller

yukarıda cevap verilmiş ama tekrarlayım gpedit.msc

Zaten soruma çözüm olsa sormayacağım onu yaptım ama bende ctrl kısmı gözükmüyor bu nedenle olmadı ctrl_shift_esc yaptığımda dahi tepkisiz kalıyor hiç bir şekilde çalışmıyor
    Zaten soruma çözüm olsa sormayacağım onu yaptım ama bende ctrl kısmı gözükmüyor bu nedenle olmadı ctrl_shift_esc yaptığımda dahi tepkisiz kalıyor hiç bir şekilde çalışmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: napolyon1983

quote:

Arkadaşlar merhaba ,

Virüs bulaşmış hocam, arkadaşların dediğide olmuyorsa pc yi güvenli modda başlatıp virüs taraması yaptır.
    Güvenli modda da açılmıyorsa işin bayağı zor. çünkü o tip virüsler çabuk yayılıp exe dosyalarını bozuyor, antivirüs yüklü değilse kuramıyorsun.

virüs taraması yapıyorum çıkmıor ama güvenli mod'da denemedim. Birde o şekil deneyim bakalım ne çıkacak acaba başka bir 7 yüklü pc den o exe dosyasını alıp system 32 ye atsam faydası olur mu bir kaç forumda bu şekılde çözümün olduğu yazıyordu ?

• belki çözüm olabilir ama sistem arızada verebilir o şekilde.
    güvenli mod olmazsa setupsuz antivirüsler var net üzerinden taratıyorsun, onları dene.
    virüs programında çıkmıyorsa malware programları var, emsisoft anti-malware yi deneyebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Yetimoğlu_ -- 2 Nisan 2012; 23:02:03 >
  • quote:

belki çözüm olabilir ama sistem arızada verebilir o şekilde.
    güvenli mod olmazsa setupsuz antivirüsler var net üzerinden taratıyorsun, onları dene.
    virüs programında çıkmıyorsa malware programları var, emsisoft anti-malware yi deneyebilirsin.

çok teşekkürler bunların hepsini deneyeceğim .
    çok sağol
  • quote:

quote:

belki çözüm olabilir ama sistem arızada verebilir o şekilde.

çok teşekkürler bunların hepsini deneyeceğim .
    çok sağol

Eğer sorunu çözersen yada çözemeyip format atarsan aklında bulunsun.
    Mutlaka arka planda aktif çalışan bir antivirüs program bulunsun. Ve arada malware taraması yaptır.
    İyi geceler

• ctrl+alt+del seçeneği: gpedit.msc yazdıktan sonra gelen ekranda kullanıcı yapılandırması/sistem dizini altında bulunur.
    http://imageshack.us/photo/my-images/15/crtld.jpg
    ama senin sorununun bununla ilgili olmadığını düşünüyorum.
    system32 nin içinde taskmgr.exe var mı yok mu ona bir bak

edit yazım hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssma -- 2 Nisan 2012; 23:55:06 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.