Şimdi Ara

görme engelli bir dh kullanıcısıyım soruları alayım (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
225
Cevap
10
Favori
7.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
249 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: sercantosun

quote:

Orijinalden alıntı: PI Exon

Hocam bu kullandığınız yazılım veya cihaz ne olduğunu tam bılmıyorum günlük hayatta atıyorum dışarı çıktığınızda işe yarıyor mu ?

hocam kusura bakma, hakkını helal et valla sayfaları gezerken senin mesajının cevaplanmamış olduğunu farkettim. valla hhepsininde açıklamasını yaptım ama şöyle bir özetleyeyim.
    windowsda jaws, sadece bilgisayarı kullanmaya ve internette dolaşmaya ve script yazmaya kadar işlevleri var.
    telefonda da, voice over. o da yine ekrandaki tüm herşeyi okumamızı ve telefondaki uygulamaları kullanmamızı sağlıyor.

Yok hocam ne kusuru estağfurullah
  • quote:

Orijinalden alıntı: iyonbatuhan

quote:

Orijinalden alıntı: sercantosun

quote:

Orijinalden alıntı: iyonbatuhan

Hocam street fighter tarzı dövüş oyunlarını seviyorum demişsiniz, komboları falan nasıl öğrendiniz,tuşları rastgele basmıyorsunuz değil mi?
    Birde oynadığınız oyunu nasıl kafanızda hayal ediyorsunuz?
    Hayatınızda hiç sesine (kendisine veya kişiliğine) aşık olduğunuz biri oldu mu? Cevaplarsanız sevinirim, teşekkürler engelleri aşan insan!

hocam, comboları genelde klavyeyle oynuyorsam iki oka sürekli basarken, diğer a s d gibi tuşlara basarak yapıyorum. joistikte biraz daha o oklara raskelebasıyorum diyebilirim. bu arada 4 serisinden seth favorimdir...
    hocam zaten kulaklıkla oynadığımdan sesler stereo, hemde önceden görerekte oynamanın verdiği bir şey sanırım,zaten siz dövüşe solda başlıyorsunuz. ve kombolar bile eğer adam sizin karşınnızdaysa farklı, arkanızdaysa ayrı olduğundan, ben onu ezberlemiştim artık
    oldu hocam. önceden gözümle görüpte, kayıptaan çook uzun sene sonra sevdiğim birisi oldu.

Hocam süper ya :)
    Peki gitar falan biliyomusunuz?

yok hocam. orga ilgim fazladır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Olumlu halin çok iyi kardeşim.

• kadıköy belediyesinin şöyle bir uygulaması var sesli kütüphane uygulaması
    http://www.gormeengelliler.kadikoy.bel.tr/
    güzel radyo yayınları var hocam vakit geçirmek için ideal
    birde sarı çizgi olayı var bazı öküz arabaları görünce sileceklerini kaldırımım her zaman,kaldırım seviyesi yüksek olmasa iyi olur diye düşünüyorum bunun için dilekçe verilmeli,
    sizin gibi cesur,hayata bağlanan adamları görünce çok mutlu oluyorum
    gayrettepe metro durağındaki karanlıkta diyaloga gidicem allah nasip ederse azminizden dolayı tebrik ederim
    hocam aklıma takıldı birde gps gibi sistemler daha kolay yolunuzu bulmanızı sağlar değil mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freeday -- 13 Temmuz 2014; 3:35:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: freeday

kadıköy belediyesinin şöyle bir uygulaması var sesli kütüphane uygulaması
    http://www.gormeengelliler.kadikoy.bel.tr/
    güzel radyo yayınları var hocam vakit geçirmek için ideal
    birde sarı çizgi olayı var bazı öküz arabaları görünce sileceklerini kaldırımım her zaman,kaldırım seviyesi yüksek olmasa iyi olur diye düşünüyorum bunun için dilekçe verilmeli,
    sizin gibi cesur,hayata bağlanan adamları görünce çok mutlu oluyorum
    gayrettepe metro durağındaki karanlıkta diyaloga gidicem allah nasip ederse azminizden dolayı tebrik ederim
    hocam aklıma takıldı birde gps gibi sistemler daha kolay yolunuzu bulmanızı sağlar değil mi

hocam tabi. zaten çok sağlıklı olmasa da devlet gören göz adında bir navigasyon programı içeren bir cihaz dağıtmıştı. ama bizler akıllı telefonlarla (iPhone, samsung galaxy, xperia gibi) cihazlarla bunları fazlasıyla yapabiliyoruzki gerçek anlamda bundan bir 7 sene önce gps, dokunmatik telefon kullanmak bizler için hayaldi

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.