Şimdi Ara

görme engelli bir dh kullanıcısıyım soruları alayım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
225
Cevap
10
Favori
7.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
249 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sercan abi nasılsın ? :D seni 5 yıl önce bir fifa forumundan eklemiştim şu an facebook hesabımda eklisin, pm atarsan yanıtlarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fuckerella

Görülecek bir dünya degil dostum birde hobilerini ogrenmek istiyorum nelerle ugrasiyorsun

hocam. bilgisayar üzerine ağırlıklı ama. müzikle uğraşırım. özelliklede orga karşı aşırı bir öğrenme ve kendimi geliştirme merakım var. sporunda her türlüsüne ilgim fazladdır. gezmeyi severim. elimden geldiği kadarda farklı şehirlere gitmeye çalışırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dukkha

Babamda gorme engelli hocam

geçmiş olsun.

• sercantosun S kullanıcısına yanıt
    Forumda saçma konuşmalar geçtiğinde ne yapıyorsunuz? Mesela çük yazan bir yazı geçti yanınızdakiler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: crossinqover

Sercan abi nasılsın ? :D seni 5 yıl önce bir fifa forumundan eklemiştim şu an facebook hesabımda eklisin, pm atarsan yanıtlarım

valla doğrudur. istersen sen direk pm at ismini.

• quote:

Orijinalden alıntı: sercantosun

quote:

Görülecek bir dünya degil dostum birde hobilerini ogrenmek istiyorum nelerle ugrasiyorsun

hocam. bilgisayar üzerine ağırlıklı ama. müzikle uğraşırım. özelliklede orga karşı aşırı bir öğrenme ve kendimi geliştirme merakım var. sporunda her türlüsüne ilgim fazladdır. gezmeyi severim. elimden geldiği kadarda farklı şehirlere gitmeye çalışırım.

Hocam org'a karşı meraklıymışsın. Ben 15 senedir org çalıyorum . Orglar hakkında soruların varsa cevaplarım, her türlü yardımcı olurum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lotus Expeditor

Forumda saçma konuşmalar geçtiğinde ne yapıyorsunuz? Mesela çük yazan bir yazı geçti yanınızdakiler?

hocam sakat bir yerden sormuşsunuz :) genelde gülüp geçmekten başka yaptığımız bişey yok. zaten genelde siz dediğinizden açıklıyorum, ekranı genelde kapalı tutuyoruz tasarruf için. o yüzden pek sıkıntı olmuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: AdiGe38

quote:

Orijinalden alıntı: sercantosun

quote:

Hocam org'a karşı meraklıymışsın. Ben 15 senedir org çalıyorum . Orglar hakkında soruların varsa cevaplarım, her türlü yardımcı olurum.

tamam hocam. nikini de bakınca hemşehri olduğumuz kanısınada vardım. sorarım hocam. teşekkür ederim.

• Kayseri'denim hocam. Bu arada tamamen mi görme engellisiniz yoksa kısmen mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AdiGe38 -- 4 Temmuz 2014; 19:21:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kreas Lunaquas

Hocam yanlış harfe falan basıp basmadığınızı kontrol etmek için mesajı göndermeden önce okutuyor musunuz?

hocam ekrandaki imleçle oklar yardımıyla kontrol ediyoruz.

• AdiGe38 kullanıcısına yanıt
    hocam bir gözüm önceden biraz görüyordu. sonradan tamamen kaybettim.

• Sonradanmı gözlerini kaybettin yoksa doğuştanmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tarja Turunen

helal kardeşim siz engelli felan değilsiniz. bazı insanlar engelli asıl

haklısınız hocam... bu arada size artı vereyim derken galiba eksiledim istemeden. hakkınızı helal edin...

• Hocam bu kullandığınız yazılım veya cihaz ne olduğunu tam bılmıyorum günlük hayatta atıyorum dışarı çıktığınızda işe yarıyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karıncayiyen Yiyen Adam

Sonradanmı gözlerini kaybettin yoksa doğuştanmı?

hocam doğuştan. ama biraz bi gözde 10 yaşına kadar görmem vardı. sonradan yavaş yavaş azaldı ve bitti.

• quote:

Orijinalden alıntı: edıfıce

Görme engeli olanların diger duyularının daha gelişmiş oldugunu söylüyorlar işitme,koklama,gibi bu doğrumudur? Yada 6. His dedikleri olayı daha çok yaşadıkları...

doğrudur. ben kendimden örnek vereyim size. gözümü kaybettikten sonra duymamda ve koku alma duyumda hissedilebilir artışlar oldu. dediğiniz doğru.

• Peki görme engelliler rüya görürmü mesela adam doğuştan görme engelliyse nasıl rüya görüyor veya sen nasıl rüya görüyon. Kolay gelsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Osurtan Boğa

Peki görme engelliler rüya görürmü mesela adam doğuştan görme engelliyse nasıl rüya görüyor veya sen nasıl rüya görüyon. Kolay gelsin.

hocam önceden de biraz görmem olduğundan, önceden görüyordum. ama gözümü kaybettikten sonra bir süre daha gördüm sonrasında normal hayatta nasıl sese odaklıysa, rüyalardada aynı şekilebüründü.

• günlük hayatta nasıl zorluklarla karşılaşıyorsunuz ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.