Şimdi Ara

görme engelli bir dh kullanıcısıyım soruları alayım (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
225
Cevap
10
Favori
7.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
249 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fatihhilal

Bilgisayarı nasıl kullandığını tam anlayamadım hocam. Yanında birileri mutlaka vardır yardımcı olacak. Kısa bir video çekip buraya koyabilir misin, görmüş olalım biz de.

hocam valla video yüklemeyi burada bilmiyorum, ama en kısa sürede öğrenip yükleyeceğim. ama yanımda kimse olmuyor. emin olun bu kadar saat bizi kimse çekemez :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Parayı kendim kazanıyorum demişsiniz. Ne iş ile uğraşıyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sercantosun

quote:

Bilgisayarı nasıl kullandığını tam anlayamadım hocam. Yanında birileri mutlaka vardır yardımcı olacak. Kısa bir video çekip buraya koyabilir misin, görmüş olalım biz de.

hocam valla video yüklemeyi burada bilmiyorum, ama en kısa sürede öğrenip yükleyeceğim. ama yanımda kimse olmuyor. emin olun bu kadar saat bizi kimse çekemez :)

Allah yardımcınız olsun. Hiç nimeti çok büyük bir nimet. Ama ondan daha önemlisi akıl nimeti. Siz aklınızı çoğu insandan daha fazla kullanıyorsunuz emin olun. Video yüklerseniz memnun oluruz iyi olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Çilekli Çükülop

Vay be inanamıyorum çok hayata bağlı insansınız teknoloji geliştikçe eminim çaresi bulunur ve gözünüze kavuşursunuz

inşallah diyelim. emin olun eğer bu engeli kabullenir de aldırış etmezseniz, bir süre sonra gözü görenden farkınız kalmıyor

• donanım haberi seviyor musunuz? forumu nasıl buldunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ebb n Flow

Parayı kendim kazanıyorum demişsiniz. Ne iş ile uğraşıyorsunuz?

hocam üniversitede santraldeyim. yurtta olduğum için anahtar ver al telefona bak. bilgisayarla da bağlantılı zaten işimiz.

• en geç yarin editlerim ama sunu soyleyim... herhalde o programi yapana çok fazla dua etmişsinizdir herhalde....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Allah yardımcınız olsun. Hiç nimeti çok büyük bir nimet. Ama ondan daha önemlisi akıl nimeti. Siz aklınızı çoğu insandan daha fazla kullanıyorsunuz emin olun. Video yüklerseniz memnun oluruz iyi olur.

gerekirse youtubeye yükler link atarım.ama bugün ama yarın. eğer becerebilirsem, ilk mesaja da eklerim.

• Gözlerinizi ilk kaybettiğiniz anda ağladınız mı o durumdan ? O anki psikolojiyi merak ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeLLsTeR -- 4 Temmuz 2014; 20:28:42 >
  • Geçmiş olsun kardeşim. Bu fani dünya'da gözleri görüp, kalp gözü açık olmayan insanlar asıl kördür benim için.
  • Ne mutlu ki hayata kusmemissin Allah mutlulugunu daim etsin...forumda bol bol karsilasmak dilegiyle

• quote:

Orijinalden alıntı: Lothlórien

donanım haberi seviyor musunuz? forumu nasıl buldunuz?

hocam gerek teknoloji olsun, gerek uydu teknolojileri olsun, gerekte konudışı olsun zevkle takip ediyorum. hadda burada gördüğüm bzı haberleri radyo da da teknolojik bilgileri programımda da dillendiriyorum. aynı zaman da dj likte yapıyorum amatörce.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Lothlórien

donanım haberi seviyor musunuz? forumu nasıl buldunuz?

hocam gerek teknoloji olsun, gerek uydu teknolojileri olsun, gerekte konudışı olsun zevkle takip ediyorum. hadda burada gördüğüm bzı haberleri radyo da da teknolojik bilgileri programımda da dillendiriyorum. aynı zaman da dj likte yapıyorum amatörce.

Helal be hocam diğerler engelli arkadaşlara ibretsin

• Hayatta basarilar

• quote:

Orijinalden alıntı: HeLLsTeR

Gözlerinizi ilk kaybettiğiniz anda ağladınız mı o durumdan ? O anki psikolojiyi merak ediyorum

o psikoloji anlatılmaz hocam yaşanır. zor oldu tabi. gerek gözün sızlaması olsun gerek tansyonun halsizliği, 1 sene evden doğru dürüs çıkamadım. ama zaman ilerledikçe kabullendim tabi. geçteolsa. allah kimseye yaşatmasın.

• Allah yardımcınız olsun hocam. Her geçen gün gelişen teknoloji gözleriniz için de bir çare bulabilir diye ümit ediyorum.
  • Hocam aynada nasıl göründüğünü merak ediyor musun ?
  • Allah yardımcın olsun kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Michael Joseph Jackson

Vay be görme engelliler bile bilgisayar kullanabiliyor sizler için büyük bir nimettir heralde

Velet

• Boyum kısa,tipim kötü,kızlar ban bakmıyor deyip haline şükretmeyen denyolar sizin gibi hayata bağlı,azimli,cesur insanları görsünler de utansınlar şükretmenin ne demek olduğunu bilsinler helal olsun hocam.Birde sormak istediğim bir şey var gözünüzün düzelmesi için hiç mi umut yok ? Yani ne bileyim organ nakli veya başka bir şey ufakta olsa bir görüş için bir şey yapılamıyor mu?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.