Şimdi Ara

Görüntü Resetleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sık sorulan sorular kısmından görüntünün nasıl resetlendiğini öğrendim fakat Y ve RT tuşuna birlikte basarak xbox ı açtığımda alet bir türlü tekrar başlayıp görüntü ayarlarını resetlemedi. Neyi yanlış yapıyorum bulamadım bir türlü.

Bayram dolayısıyla ailemi ziyarete geldim arada da sıkılınca xbox ile oyalanırım diye yanıma almıştım. Fakat aleti lcd ye vga dan bağladığımda ne yaptıysam görüntü gelmesini sağlayamadım. Scart ile de görüntü çamur gibi oluyor zaten. Neyse yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

edit: xbox ın çözünürlük ayarlarını 1680x1050 de bırakmıştım, bağladığım lcd nin çözünürlüğü ise 1440x900

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arphenion -- 8 Aralık 2008; 12:15:14 >

• ya arkadaş istersen 1920*1080 i seç yinede açılır nerde görülmüş açmadığı. daha öncede başlık açmıştın sanırım cevap bulamazsın başka yol dene reseti bi kenara bırak.ps3 gibi değil xbox öyle yok reset at yok öbür kabloyu çıka diğerini tak falan. sorun başka yerde.
  • ghostrecon,görüntü resetlemesi gerekli arkadaşın..bn 1080p de bırakmıştım çözünürlüğü daha snr 720p tv ye bağladım ama görüntü alamadım.
    vga için ayarlar farklı ise onu bilemem ama tv de seçim yapıyor xbox..
  • Y ve RT tuşlarına basarken konsolu açmam bir işe yaramamıştı. Guide tuşuna basarak konsolu açtıktan sonra, önce Y ardından RT tuşuna basarak sorunu çözdüm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.