Şimdi Ara

Gözlüğün kenarlarında görüntü bozuluyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
5.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle merhaba , cumartesi gözlüğü aldım 2-3 saatte camı yaptılar çok hızlı oldu aceleye mi geldi bilmiyorum astigmat var 0.5 ve sag 3-25 miyop sol 2.25 miyop eski gözlüğümde net göremiyorum ama köşelerde görüntüler küçülmüyor yada bulanıklaşmıyor yeni aldıgımda özellikle sol köşede bulanıklaşıyor ve yazılar okunmuyor sanki oraya cam koymamışlar gibi oluyor ayaktayken ayaklarıma bakıncada uzakta gibi görüyorum çünkü gözlüğün alt ve sağ sol kenarlarında görüntü yamuluyor küçülüyor :/ alışma süreci felan mı bilmiyorum ne yapmam gerek odak noktasını yanlış mı aldılar gözlükçüde ekstra para ödermiyim :/

• benimde sağ tarafta gözüğün ortasının hafif üstüne doğru görüntü bozuluyor.sanki fotoşoklanmış gibi kayıyor :D ama alıştım artık :D
  • Gözlük camlarının abbe değerleri vardır. Bu değer odak dışarısında kalan kısımlarda görüntünün ne derece bozulup bozulmadığını belirtir. Kenarlarda görüntünün bulanık olması ve net görememek normal olmakla birlikte aldığınız camın kalitesine göre az veya çok olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Odağını aldılarmı ?

• Odağı aldılar ama yanlış almkş olabilirler gözüm hassas gözüm yaşarmıştı makineye bakınca bide çok hızlı yaptılar camı 2 saatte hata felan olmuş olabilir mi
  • rentacar2 kullanıcısına yanıt
    Hocam çiftine 200 küsür para verdim sol camda daha fazla bulanıklık ve kayma var sağ tarafta az bişey ama iki camın altında bakınca düz çizgi eğiliyor uzaklaşıyor öyle anlatıym bide odk yanlış olduysa yeni cama para veirmiyim?
  • Valla alışamam alışırsamda şaşı olurum sol camın yarısından itibaren bulanıklaşıyor ve şaşı gibi oluyorum netlik gidiyor ayrıntılar felan kayboluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ImStalker

Valla alışamam alışırsamda şaşı olurum sol camın yarısından itibaren bulanıklaşıyor ve şaşı gibi oluyorum netlik gidiyor ayrıntılar felan kayboluyor

geri götür dediğin gibiyse anlayışla karşılar düzeltirler zaten
  • Yarın gidicem umarım dediğin gibi olur
  • Dostum driverı düzgün kurduğuna eminmisin?

• Rodello kullanıcısına yanıt
    Driveri kurdum güncellemem lazım galiba komik mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ImStalker

Driveri kurdum güncellemem lazım galiba komik mi

Bencekomikcaps.jpg

• Git gzolukcuye boyle boyle de kardesim ne dert ediyosun kendine

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.