Şimdi Ara

GPRS li hangi telefon?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar internete baglanmak icin GPRS li bir telefon almak istiyorum. Su an icin kafamda bazi modeller var ama hangisini alacagima karar veremedim yardim ederseniz cok sevinirim. Dusundugum modeller ve sebepleri:

NOKIA 3510:
    bu telefonu dusunmemin sebebi MMS olmasi, nokialardaki kapak degistirme ozelligi ve hafizasinin baya bi yuksek olmasi

SONY ERICSSON T200:
    bu telefonu fiyati ve yaninda kablosunu bedava vermesi dolayisiyla dusunuyorum.

GD67:
    renkli ekran olmasi dusunmemdeki en buyuk sebep.

MOTOROLA C 350:
    4096 renkli ekrani olmasi baya ilgimi cekti.

Evet arkadaslar dusundugum telefonlar bunlar. Sizce hangisini almaliyim? fiyat/performans oranlari ve baglanti hizlari hakkinda ne dusunuyosunuz?

• GPRS ile bilgisayarından internete girmeyi düşünüyorsan NOKIA 3510 alma çünkü dahili modemi yok bağlanamazsın.

Ericsson veya motorola al data kablosu bulma sıkıntın olmaz.

Nokia dersen 6510-6310-8310 ve IRDA ile bağlanabilirsin.
  • Tam yerine gelmişin arkadaşım..

3510 da evet Gprs pc üzerinden yok. gd67 kablo bulmak zor. ..
    diğer telefonları da forumun bu bölümünü biraz kurcalarsan epeyce şey öğrenirsin ancak aycell 1 mayıstan itibaren ücretli sadece telsim zorunlu seçmeli olarak karşına çıkıyor.
    Forumdaki mesajları iyice okumanızı tavsiye ederim.
  • arkadaş GPRS için aLacaksan fLex wersiyonu düzgün bi motoroLa c336 aL ben gayet memnunum we kuLLanıyorum ..

Hem ekonoik hemde güzeL ..

SewgiLerimLe !! ..
  • philips fisio 625 iyi.
  • BENDE 8310 VAR BUNUN ILETISIMI NASILDIR SIZCE BIR BILEN VARMI ARKADASLAR BENIDE AYAR ETTINIZ BU GPRS ISINE BENDE BULASICAM SANIRIM:))
  • HA BIRDE UNUTMADAN 8310 CLASS 4 MU CLASS 8 MI ARKADAS 8 ISE DAHA HIZLI OLUR DEDI BU DEVIRDE ARKADASADA GUVEN OLMUYO AMA :D
  • philips fisio 625 güzel bir telefon saydıklarından daha iyi
  • philips fisio nun data kablosu piyasada yok diye biliyorum? sende var mı username?
    C336 cıların %90 ının telefonlarıyla başı dertte.8310 iyidir class kaç bilmiyorum ama... ayarlarını sitemde yazdım ordan bulabilirsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.