Şimdi Ara

Gps tavsiyesi YARDIM !!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar istediğim özellikler şunlar , gps navigasyon konusunda tecrübeli arkadaşlardan yardım istiyorum ...

* ekran boyutu 4.3 veya 5 inc , zira daha büyükleri fiyat olarak çok fazla

* multimedya özellikleri , hafızasının büyüklüğü , fm transmitter özellikleri,bluetooth bağlantısı hiç önemli değil

* Cihazı babam için istiyorum , kendisi ilköğretim ve lise okullarını geziyor.Bu sebeple POI altyapısı geniş , ve de okulları da içine alan bir cihaz olmalı.

* fiyat olarak max 500ytl

* içindeki yazılım Türkiye yollarına tam uyumlu olsun , yurtdışında kullanma gibi bir düşüncem yok.

* menüsü çok karışık olmayan , ve uydu bağlantısı güçlü

*ve son olarak da "blue media" marka navigasyon kullanan bir arkadaşım var , internetten igo8 i indirip cihazına kurmuş.Bazı cihazlara kesinlikle içinde yüklü gelen yazılım dışında harita yüklenemediğinden bahsetti.Şu an bir çok cihazda 1.5-2 yıllık ücretsiz yazılım var, fakat bu sürenin sonunda yazılımları elden yükleyebileceğim bir cihaz olursa daha memnun olurum.

Ben kendi araştırmalarım sonucunda NAVITECH NAV-P250 BC ve Piranha escalade ve locater cihazlarını uygun görmüştüm.fakat navitechdeki "I-GO8 tabanlı“Navitech” Navigasyon yazılımı" kafamı kurcaladı.Piranhalardaki ise bildiğiniz üzere Başarsoft tabanlı igo8.

Zahmet edip de mesajımı okuyup yardımcı olursanız çok sevinirim, zira işime yaramayan bir alet alacak kadar zengin değiliz :D sabırsızlıkla önerilerinizi bekliyorum ...
    Ayrıca next'in de gps cihazlarını övüyorlar kısacası iyice aklım karıştı ...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.