Şimdi Ara

GS Bonus

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Denizbank Bonus kartım olursa ona ek kart olarak GS Bonus çıkartabilir miyim ?
    Bir de babamın adına Gs Bonus çıkarttırsam kendime bilet alırken sıkıntı yaşar mıyım ?

• quote:

Orijinalden alıntı: tmacalper

Arkadaşlar benim iki sorum olucak.

Bir de babamın adına Gs Bonus çıkarttırsam kendime bilet alırken sıkıntı yaşar mıyım ?

Denizbank'tan GSBonus kartın olursa ek kart çıkartabilirsin.
    Olmaz.
  • Peki bu kartı herhangi bi denizbank kredi kartı olabilir mi ?
  • babanın kartıyla bilet alırken şöyle bi problem olabilir.. sen alacaksan vermeyebilir gişe.. yani kart sahibinin kimlik göstererek kendisinin alması gerekiyor diye bi koşul var.. ama ne kadar işliyor bu bilmiyorum.. ben izmir biletix ten babamın kartı, onun kimliği ve kendi kimliğimi göstererek almıştım ama adama biraz rica etmiştim.. istanbulda bu durum nasıl bilmiyorum.. bileti aldıktan sonra bi problem olmaz ama stada girebilirsin, biletin üstünde babanın adı yazmasına rağmen
  • Ben de biletix konusunda sıkıntılıyım.Denizbank ın herhangi bir kartına ek kart olarak GS Bonus çıkartabiliyorsak
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihan.ozkan

quote:

Orijinalden alıntı: tmacalper

Arkadaşlar benim iki sorum olucak.

Denizbank'tan GSBonus kartın olursa ek kart çıkartabilirsin.
    Olmaz.

+1
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.