Şimdi Ara

Gta 5 görev sıralaması değişti ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar internette yazan görev sıralaması ile benim yaptıklarım tutmuyor %70 de kaldım ve yapılacak görev yok bilen varsa yardımcı olabilir mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bilgisi olan yok mu arkadaşlar %70 de kaldım michael da 1 yazıyor onun ne oldugunu nasıl ogrenebiliriz, 46. görevden sonra sıralama değişti bu bir sorun mudur ? bilen birileri birşey yazsın Allah rızası için oyundan soğudum
  • Kardeşim görevin ismi bir yerde yazar o isimle bulabilirsin yada video paylaşım sıtelerine bi bak derim o sitelerde görevleri bölüm bölüm ayıran var öyle kesin bulursun
    ilk başta bende zorlandım ama bitirdim oyunu şimdi online oynuyorum :)
  • yok kardesim hicbiryerde bulamadım sadece michael de 1 var digerleri bos belki de o yuzden oyun ilerlemiyor kac gundur ugrasiyorum sıkıldım artık

• Belli bir yerden sonra görev sıralaması yok ki zaten, kişiye göre değişir o. Ancak çok fark olmaz sıralamada. Yani adam 1-2-3-4 diye gider siz 2-1-3-4 diye gidersiniz. Ayrıca soygun görevinden öncesi olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkaakco -- 26 Haziran 2014; 21:25:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bkaakco

Belli bir yerden sonra görev sıralaması yok ki zaten, kişiye göre değişir o. Ancak çok fark olmaz sıralamada. Yani adam 1-2-3-4 diye gider siz 2-1-3-4 diye gidersiniz. Ayrıca soygun görevinden öncesi olabilir.

bu sıralama olayını ogrenmem iyi oldu tesekkur ederim ancak uc karakterlede arac alıyorum tenha bir yere goturuyorum sonuc yok bir de social club da gorevlere baktım getaway vehicle yapılmıs gozukuyor ancak oyun ici sıralamada yok kilitlendim kaldım resmen daha yapılacak 22 gorev var ama gozukmuyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.