Şimdi Ara

GTA IV Pegorino'da Takılıyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
5.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

GTA IV da Bu Roman evleniyor daha sonra Kate i vuruyorlar. Onun intikamı için pegorino nun peşine düşüyoz. Daha sonra pegorino sürat motoru ile kaçıyor bizde motor ile kıyıdan takip ediyoruz.Roman ve LJ helikopter ile geliyorlar. Biz helikoptere atlıyoruz motor ile. İşte ne oluyorsa burdan sonra arkadaşlar bir türlü helikoptere çıkamadım. Sol tarafta Boşluk tuşuna hızlıca bas çek diyor ama olmuyor neler yaptıysam bir türlü helikoptere binemedik.

Bu Bug mu acaba yada nedir ? Türkçe çeviri belkide yanlış galba. Bu helikoptere nasıl bindiniz acaba yardımcı olurmusunuz ? Resimde koydum aşağıda...

Teşekkürler,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jediknight -- 6 Mayıs 2009; 7:40:51 >

• evet bitirdik sonunda :D geçebildim. sürekli hızlı hızlı space e basarak sonunda bindik :D
  • En son özgürlük heykeli mahalinde işi bitti. Bu defter de dürüldü.
  • iyi konuştun
  • Birşey sormam gerekiyor artık sıkıldım :) motorla o herifin peşine düştükten bir süre sonra tahtaların oradan uçarak helikopter pistine düşüyorum ve sonrasını tamamlayamıyorum ya motor suya düşüyor ya ben ölüyorum. Orada ne yapmam lazım ?
  • bende bi türlü motorla atlayamıyorum.oyunu ilk bitirdiğimde roman ölüyodu tekneyle helikoptere atlıyoduk motorla değil.Motorla bi türlü atlayamıyorum o rampaya hızlı giremiyorum off yaa
  • arkadaşım ilk önce resmi büyütünce rusça gibi bir şey çıkıyor büyük bir ihtimal sol shift ile apacaksın yada sol crl oda olmadı sol la olan bir tuş

• Almanca. Leertaste = Space
  • 5. keredir binemedim şu helikoptere ya basıyorum hızlı hızlı space e bişi olduğu yok kamera değişiyo arada sonra suya atıveriyo ....
    uyuz oldum ya bu bölüm nasıl geçilir??
  • Arkadaşlar ben son görevdeyim o kadar takip etmeme rağmen bir türlü uçulacak rampa karşıma gelmiyor haritada hangi rampadan uçacaz ? Takip ediyorum ya gerisinde kaldın veya arkadanda kaldı diyor sms geliyor görev yeniden başlıyor biriniz haritada rampadan uçuş noktasını söyleyebilirmi lütfen???
  • Rampa sahilin sonunda hatta orada lağım boruları falan var.
  • Git git bitmiyor o sahil arkanda veya geç kaldın diyor tam olarak haritada noktayı bilsem sakince gidecem ama bulamıyorum
  • bendede SAMSUNG R522 JS01TR var gta 4 ü donmadan oynuyomu bi ara kurmuştum ama donma yaptıı için sildim şimdi yeniden indiriorm bakalm nolcak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.