Şimdi Ara

GTA Türk City -- cd istiyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
5.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • gta türk city yüklüyorum ama oyun cd istiyor kafayı yemek üzereyim??? pls help..

• gta türkcity ne?haritaya türkiye yaması mı yapmışlar??
  • hocam hiç uğraşma güzel olmamış zaten uğraştığına değmez..
  • quote:

Orjinalden alıntı: rainman7

hocam hiç uğraşma güzel olmamış zaten uğraştığına değmez..

+1 güsel kafanı yorma
  • quote:

Orjinalden alıntı: Yasin_0578

Türk city ne?
  • Dostum boşuna uğraşma ben kurdum sildim boşver gitsin. Güzel değil. Emeğe Saygı gerekir ama bence kötü.

GTA:SA al sen. Yok yok alma işlem gereksiniminin 1'i düşük olsun oyun çalışmıyor.
  • GTa Turk City 'i Cdsiz oynayacaksanız. Sitede Cdsiz oynatma crack i var.

GTa Turk City ne diyenler. GTa Vice City için tarafımdan yapılmış bir mod. Ayrıntılı bilgi için.

www.GTaTurkCity.tr.cx
    www.Gtc-radreSword.net.tc

Beğenmeyenler neden beğenmediler söylerlerse çok sevinirim. Yanlış anlamayın hesap sormuyorum yani. Nerde hata yaptığımı merak ediyorum. Belki San Andreas için böle bişey daha yaparsam tecrübe olsun diye diyorum.

İyi Eğlenceler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radreSword -- 19 Temmuz 2005, 13:46:56 >

• quote:

Orjinalden alıntı: rainman7

hocam hiç uğraşma güzel olmamış zaten uğraştığına değmez..

ewet yaw kotuymus herkes oyle diyo..
  • hocam gerçekten emeğe sayıg filan diyoruz ama yani... olmamış özellikle şu olmamış diyemeyecem ama başta arabalar çok kötü olmuş.kontroller falan ben beğenmedim.ama madem eleştrilere açıksın durum budur. bide senin siteyi hack lemişler galiba.geçmiş olsun....

quote:

Orjinalden alıntı: radreSword

GTa Turk City 'i Cdsiz oynayacaksanız. Sitede Cdsiz oynatma crack i var.

GTa Turk City ne diyenler. GTa Vice City için tarafımdan yapılmış bir mod. Ayrıntılı bilgi için.

www.GTaTurkCity.tr.cx
    www.Gtc-radreSword.net.tc

Beğenmeyenler neden beğenmediler söylerlerse çok sevinirim. Yanlış anlamayın hesap sormuyorum yani. Nerde hata yaptığımı merak ediyorum. Belki San Andreas için böle bişey daha yaparsam tecrübe olsun diye diyorum.

İyi Eğlenceler

• Radre Kardeş bak şimdi arabaya falan biniyorsun ya orada arabanın koltuğunda adamın sırtı görünüyor ayrıca yaptığın skinlerde iyi değil çok çocukca olmuş. BJK GS FB TS yerine daha profes bir şekilde skin yapabilirsin ve turk radyosunda şarkılar hep aynı seni seviyorum seni seviyorum dale don dale tarzı şarkılardan başka şarkı göremedim ayrıca bir de Dj koysaydın manyak olurdu. Kanalda ayrıca şarkı sesi çok yüksek kanalı açtığın zaman motor sesi vs. duyulmuyor. benim tavsiyem kanal updatesi yap ve bazı grafik hatalarını düzelt. Abartmıyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.