Şimdi Ara

Gtx 770 video LOL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • gtx 770 var bu video ya falan cekersem fps kac olur ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sorunuz anlaşılmadı tekrar deneyiniz.
  • Hava atmak icindemi konu aciyolar artik

• Bende 760 var 60 sabitle kaydediyorum

• 7850 var 60 sabit.
  • Hayir brolar bendede sabit sadece nvidiada yeni surumde video cekme var tek tusla ama ayarliyamadim baska program kullansam dusermi fps onu soruyorum amacim artistlik degil yani

• quote:

Orijinalden alıntı: Barkın B

Hayir brolar bendede sabit sadece nvidiada yeni surumde video cekme var tek tusla ama ayarliyamadim baska program kullansam dusermi fps onu soruyorum amacim artistlik degil yani

V-Sync kapatsın 60 Fps üstü alamayanlar. Türkçesi Dikey Senkronizasyon diye geçiyor, fps limitini de limitsiz yaparsanız kart alabileceği en yüksek değere çıkmaya çalışır.

nVidia'nın Video recorderı hakkında bilgim yok ama eğer video fpssi ayarlanıyorsa 60 fps 720p kayıt yapabilirsin, bence 1 oyun yaklaşık 1.5 gb falan kaplar eğer 720p kayıt yapıcaksan. En güzeli replay programı kurup oyundan kesitler alıp fraps ile kaydetmek, encoding işini de sony vegasla falan yaparsınız qq
  • Aynen bana zaten yaptigim bazi hareketler lazim birlestirip video yapicamda mantikli dedigin sagolasin

• quote:

Orijinalden alıntı: Barkın B

Aynen bana zaten yaptigim bazi hareketler lazim birlestirip video yapicamda mantikli dedigin sagolasin

Sıkıntı yaratmaz rahat rahat kaydedersin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.