Şimdi Ara

güç tasarrufu için hybrid crossfire hd4850 ile çalişir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

son elektrik zamlari, bazı parçalarimi overclock sonucu doğrudan bozmasam bile bir miktar zedelemem:) ve dolayisiyla parçalari normal hızlarinda kullanip cool'n'quiet gibi özelliklerden yararlanmak istemem sonucu ayni zamanda 780g chipsetli anakartimda, 3d bir uygulama çalişmazken hd4850 yerine, dahili grafik yongasi çalişsin istiyorum.

internette biraz araştirdim fakat hemen her yazı, hybrid crossfire'ın hd3600'e kadar olan modeller ile çaliştiğinda verdiği performans artişina ilişkin, aynı zamanda bu kartlar ile çalişirken 2d hesaplarda harici kartı kapattiği da söylenen bir özellik. ama benim zaten oyunda birlikte çalişsin gibi saçma bir isteğim yok, sadece güç tasarrufu için bu ikinci özelliği istiyorum. bunu aktif hale getirmenin veya halihazirda aktif olup olmadiğini anlamanin bir yolu var mi acaba?

şimdiden teşekkürler.

• Dediğini ben de düşündüm, kullanılmıyorken discrete chip kapatılıp IGP'ye görüntü verilmesi... Teorik olarak mümkün, ama driver gerekecek mi, nasıl olacak bilemiyorum da, olursa süper olur. Idle konumdayken çok tasarruf sağlanır, hem de çok...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.